13 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Oświatą- Pani Maria Strąk oraz Starosta Bydgoski- Pan Wojciech Porzych, którzy złożyli wszystkim pracownikom szkoły nalepsze życzenia oraz wyrazy uznania za dotychczasową pracę.
Biorące udział w uroczystości Panie Dyrektor, grono pedagogiczne, uczniowie, a także rodzice uczniów, mieli przyjemność obehrzeć występ artystyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Młodzi artyści zaprezentowali utwory muzyczne oraz skecze ze szkolnej ławki.
Tak radosne spotkanie napełniło wszystkich energią do nauki i pracy w trwającym roku szkolnym 2017/2018. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.







