• WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

• Nowa sala gimnastyczna pozwoliła na zorganizowanie wspólnego kolędowania. Niech świąteczny nastrój zagości we wszystkich domach🎄

• JARMARK BOŻONARODZENIOWY W KORONOWIE

• KONKURS FILMOWY Z OKAZJI 655 URODZIN KORONOWA

• W dniu 18.12.2023 r. podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Koronowie rozstrzygnięty został konkurs filmowy "Koronowo - Szczęśliwa Dolina". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie filmu promującego gminę Koronowo, nawiązującego do tematu konkursu. Uczennice - Marta Warszawska oraz Oliwia Bąk sprostały temu zadaniu i otrzymały wyróżnienie.

• SKAZANI NA TEN CZAS, A MIŁOŚĆ NASZĄ SIŁĄ

• Dziękujemy ZSOiZ w Solcu Kujawskim za zaproszenie na świąteczny montaż słowno-muzyczny pt. "Skazani na ten czas, a miłość naszą siłą" połączony z Jasełkami. To dla nas ogromna przyjemność móc spędzić ten wyjątkowy wieczór razem z Wami.

• W KRAINIE ELFÓW

• Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koronowie uczniowie klas I-III uczestniczyli w świątecznym spotkaniu na Biegunie Północnym w Krainie Elfów🧝‍♀️🧝🧝‍♂️

Bawili się znakomicie, zamieniając się w pomocników Świętego Mikołaja. Dziękujemy za gościnność i moc atrakcji.

• ZBIÓRKA KARMY DLA KOTÓW WOLNO ŻYJACYCH

• Zakończyliśmy zbiórkę karmy dla kotów wolno żyjących w Koronowie. 🐈 Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do akcji, chęć pomocy i okazaną wrażliwość. ❤️ Dzięki Wam koty będą miały pełne brzuszki. Razem zebraliśmy 30 kg karmy, przysmaki i koce. 👍💪

• MIKOŁAJKI 2023

• Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj w asyście pani Mikołajowej, który wręczył każdemu uczniowi czekoladowego lizaka. Tego dnia uczniowie mieli możliwość wykonania zdjęcia klasowego w pięknej  przygotowanej scenerii świątecznej. Starsze klasy wzięły udział w warsztatach, podczas których,  wykonywali ramkę do zdjęcia pod czujnym okiem pani Anny Gordon. Wszystko to dzięki pomysłowości  i ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców i opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać” – Antoine de Saint-Exupery

Z głębi serca dziękujemy społeczności  Liceum Ogólnokształcącemu  im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie za  atrakcyjne przygotowanie Mikołajek oraz okolicznościowych upominków. Wyrażamy swą wdzięczność za wielkie serce! Uczniowie, dyrekcja i  pracownicy Zespołu Szkół w Koronowie.

• #RodacyBohaterom

• W imieniu fundacji Lex Lupus i jej podopiecznych, chcemy złożyć podziękowania: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, za ogromną hojność i otwarte serca!!! Rezultaty prowadzonej zbiórki przerosły nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że zbliżające się Boże Narodzenie będzie dla naszych rodaków na Kresach Wschodnich wesołe i szczęśliwe.

#RodacyBohaterom

• JARMARK BOŻONARODZENIOWY

• Nastał czas intensywnych przygotowań do świąt. 16 grudnia 2023 r. zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Koronowie. Na naszym kramie będziecie mogli nabyć piękne i aromatyczne pierniczki.

• SZKOŁA BEZ BARIER

• " Szkoła bez barier" - tym hasłem Zespół Szkół w Koronowie,będąc miejscem przyjaznym różnym niepełnosprawnościom,wpisał się w Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych,przypadający każdego roku w dniu 3 grudnia. Tego Dnia królował w szkole kolor żółty, symbolizując wsparcie, życzliwość i otwartość w pokonywaniu różnych życiowych barier.