• Pączkowe szaleństwo

• „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.”

Dziś mieliśmy okazję posmakować pysznych pączków przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.
            Pycha, aż palce lizać.

• Nasze sukcesy w konkursach

• Nasi uczniowie chętnie biorą udział w konkursach. Dziś podsumowaliśmy trzy z nich:

Metropolitarny Konkurs Plastyczny "Pocztówka z Metropolii" – wyróżnieni uczniowie:

Patryk Szkodowski oraz Szymon Juraszewski.

VIII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek – nasi uczniowie: Sara Siekierska, Kacper Walat, Patrycja Jung i Patryk Kaźmierczak zajęli 2 miejsce.

Konkurs plastyczny „Walentynkowy Czar” – nasza uczennica Patrycja Jung zajęła 2 miejsce.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

• „Wsparcie  dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”

• Informujemy, że Gmina Koronowo otrzymała dofinansowanie na zakup  laptopów w ramach projektu grantowego  „Wsparcie  dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”. Osoby, które złożyły oświadczenie  i zostały zakwalifikowane do wsparcia prosimy o niezwłoczny kontakt w celu sprawdzenia czy wszystkie dokumenty zostały  dostarczone.Tylko osoby, które dostarczą wszystkie dokumenty otrzymają wsparcie. Telefon do kontaktu: 52 3826-472, 52 3826-404 (Wydział Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie).

• Informacja o formie pracy Zespołu Szkół w Koronowie od dnia 08.02.2022 r. do 14.02.2022 r.

•  Na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, § 2, p. 1-3:

Od dnia 08.02.2022 r. do 14.02.2022 r. (z możliwością przedłużenia) Zespół Szkół w Koronowie będzie pracował w następujący sposób:

I. stacjonarnie:

1. kl. I-III SP,

2. GET1 SP,

3. GET2 SP,

4. zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka;

II. zdalnie:

1. kl. VI-VII SP,

2. kl. VIII SP,

3. kl. I-II BR,

4. kl. III BR,

5. 1GET SP,

6. GET3 SP,

7. PdP1,

8. PdP2,

9. zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze oraz indywidualnego nauczania.

• Dzień bezpiecznego internetu

• 8 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.
            W związku z tym w Zespole Szkół w Koronowie odbyły się w reżimie sanitarnym zajęcia profilaktyczne na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.
            Uczniowie dowiedzieli się, z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się w sieci, poznali zasady, którymi należy się kierować w wirtualnym świecie i gdzie uzyskać pomoc w razie niebezpieczeństwa.
            Zajęcia miały na celu uświadomienie uczniom zagrożenia występującego w Internecie oraz to, że decyzje podejmowane w świecie wirtualnym mają wpływ na ich realne życie.
            Zwieńczeniem zajęć było wykonanie plakatów pod hasłem „Bezpieczeństwo w Internecie”.