• Już po karnawale...

     • Koronawirus sporo namieszał w naszym życiu. W tym roku nie można było zorganizować imprezy karnawałowo- walentynkowej, ale nie znaczy to, że uczniowie nie poczuli atmosfery karnawału.

      Klasa GET3, wraz z Panią Joanną Kujawą przygotowała piękne pączki z ciastoliny. Szkoda, że nie można było ich zjeść. Na szczeście każdy dostał prawdziwego pączka z lukrem na osłodę.

      Świetlica szkolna wyglądała inaczej niż zwykle. Gazetki przyozdobione były w liczne serduszka – symbol św. Walentego. Panie wychowawczynie ze świetlicy przygotowały również fotobudkę, w której każdy mogł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

      Dziękujemy uczniom za wspólną zabawę, wychowawcom za sprawowanie opieki z zachowaniem reżimu sanitarnego.

      Wychowawcy świetlicy: Joanna Szczęsna, Joanna Kujawa.

      Zapraszamy do galerii zdjęć.

       

       

       

     • Dbamy o ptaki

     • Zima w tym roku, choć piękna, może doskwierać naszym mniejszym przyjaciołom- ptakom. Dlatego postanowiliśmy zadbać o nie i zrobiliśmy karmniki z recyclingu, które zawisły w przyszkolnym ogródku. Do karmników nasypaliśmy smaczne i pożywne nasiona słonecznika. Teraz możemy obserwować przez okno sikorki zadowolone ze szkolnej stołówki.

     • Powrót do nauki stacjonarnej

     • Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Zespołu Szkół w Koronowie z dnia 14.01.2021, wszystkie oddziały 

      Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 3,

      Specjalnej Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1

      oraz Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy

      wróciły do nauki stacjonalnej. Zajęcia odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami MEN oraz zaleceniami Sanepidu.