• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

     • W dniu 24.11.2022r. uczniowie najmłodszych klas uczestniczyli w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu uczniowie mieli wiele atrakcji. Zostali zaproszeni do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznali historię ich święta, oglądali o nich bajki oraz prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawili się przy piosenkach:
      "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brali udział konkursach i zgadywankach, wykonywali prace plastyczne. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.
      Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.

     • Seans kinowy

     • 07 listopada 2022 r. odbyła się wycieczka do kina Cinema City w Bydgoszczy
      na film pt. “Listy do M”.  W wyjeździe wzięło udział 15 uczniów  klas starszych pod opieką p. Joanny Grochowskiej, p. A. Maliszewskiej oraz p. Joanny Kujawy.

      Uczniowie podczas seansu zobaczyli świąteczne perypetie ulubionych bohaterów, w których Melowi jak zwykle nic nie wychodzi, a zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli. Jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonują się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawiają się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupiają się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze. Uczniom bardzo podobały się świąteczne przygody bohaterów. Po seansie pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły

     • Urodziny Agaty i Mikołaja

     • Dzisiaj obchodziliśmy w grupie edukacyjno-terapeutycznej urodziny Agatki i Mikołaja. Wspólnie zaśpiewaliśmy „STO LAT", złożyliśmy solenizantom życzenia urodzinowe i wręczyliśmy im małe upominki. Był czas na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce. Dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

     • Szkoła do hymnu

     • Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Odbyła się również lekcja historii w postaci prezentacji multimedialnej przygotowana przez panią Agnieszkę Wajnert, dotycząca Święta Odzyskania Niepodległości.

     • Dzień Zaduszny

     • W dniu 2 listopada uczniowie klas 1, 2 i 3 odwiedzili groby żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny w czasie II wojny światowej.

      Uczniowie uprzątnęli liście, złożyli kwiaty i zapalili znicze.