Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

O szkole Historia szkoły Klasa autystyczna Sprawozdania z konkursów szkolnych i pozaszkolnych SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PREZENTACJE O SZKOLE INNOWACJE 18/19

Sprawozdania z konkursów szkolnych i pozaszkolnych

 

Zestawienie konkursów przeprowadzonych w I półroczu roku szkolnego 2014/2015

 

Szkoła Podstawowa

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

"Cuda z odpadów"

G. Talarek,

 E. Rutkowska

wszystkie klasy wyróżnione

nagrody

2

Zostań czytelnikiem października.

A. Wajnert

I. Wojtuszkiewicz

dyplom

3

Konkurs plastyczny

" Święty Mikołaj"

J. Mazurkiewicz, G. Talarek, C. Rudnicka

I miejsce -J. Kulesza

II miejsce- J. Tomaszewski

III miejsce -P. Kapała

dyplomy, przybory szkolne

4

Konkurs pt.

" Czyścioszek".

G. Talarek

N. Malach

R. Rusak

W. Polcyn

przybory szkolne

5

"Najsympatyczniejsza dynia na Helloween"

M. Gaszak- Partyka, J. Strąk,

dyrektor- K. Żubik

wicedyrektor B. Drozdowska

wyróżnienia :

W. Proch, J. Sobczyk, S. Siekierska, K. Pająkowski, K. Jędrzejewski

dyplomy, słodkie niespodzianki

6

" Najpiękniejsza bombka na choinkę"

J. Strąk

I miejsce - J. Sobczyk

II miejsce - R. Leśniak,  S Siekierska

III miejsce - W. Polcyn

 

nagrody

7.

Konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka. 

E, Molczyk ,

G. Talarek,

M. Chmarzyńska,

 A. Wajnert

M. Taper , M. Grzybowski, I. Kulesza

 

słodkie upominki

 

 

 Gimnazjum

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

"Cuda z odpadów"

G. Talarek,

 E. Rutkowska

wszystkie klasy wyróżnione

nagrody

2

"Barwy jesieni"

E. Rutkowska

 

kl. I-II G

plakaty, nagrody

3

Konkurs ortograficzny i  wiedzy ogólnej.

T. Strąk, J. Strąk

I miejsce- M. Taper,

 B. Orłowska,

R. Nowicki

II miejsce A. Urban

III miejsce- J. Sydorów,

 M. Tomaszewski,

K. Krajczewska

dyplomy, nagrody rzeczowe

4

Zostań czytelnikiem października.

A. Wajnert

I. Wojtuszkiewicz

dyplom

5

Konkurs plastyczny

" Święty Mikołaj"

J. Mazurkiewicz, G. Talarek,

C. Rudnicka

I miejsce -J. Kulesza

II miejsce- J. Tomaszewski

III miejsce -P. Kapała

dyplomy, przybory szkolne

6

"Najsympatyczniejsza dynia na Helloween"

M. Gaszak- Partyka, J. Strąk,

dyrektor- K. Żubik

wicedyrektor

B. Drozdowska

wyróżnienia :

W. Proch, J. Sobczyk,

S. Siekierska,

K. Pająkowski,

K. Jędrzejewski

dyplomy, słodkie niespodzianki

7

Konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka. 

E, Molczyk ,

G. Talarek,

M. Chmarzyńska,

A. Wajnert

M. Taper ,

M. Grzybowski,

I. Kulesza

 

słodkie upominki

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa i PP

Konkursy szkolne  

 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

Konkurs  wiedzy o AIDS

E. Rutkowska

R. Durczak,

A. Tatar

test, dyplomy

2

Zostań czytelnikiem października.

A. Wajnert

I. Wojtuszkiewicz

dyplom

3

Konkurs plastyczny

" Święty Mikołaj"

J. Mazurkiewicz, G. Talarek,

C. Rudnicka

I miejsce -J. Kulesza

II miejsce- J. Tomaszewski

III miejsce -P. Kapała

dyplomy, przybory szkolne

4

Konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka. 

E, Molczyk ,

G. Talarek,

M. Chmarzyńska, A. Wajnert

M. Taper ,

M. Grzybowski,

I. Kulesza

 

słodkie upominki

5

"Najsympatyczniejsza dynia na Helloween"

M. Gaszak- Partyka, J. Strąk,

dyrektor- K. Żubik

wicedyrektor -

B. Drozdowska

wyróżnienia :

W. Proch, J. Sobczyk,

S. Siekierska,

K. Pająkowski,

K. Jędrzejewski

dyplomy, słodkie niespodzianki

 

Najważniejsze osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach pozaszkolnych w roku 2014/2015

 

Nazwa konkursu

Zasięg ogólnopolski, wojewódzki, powiatowy)

 

Osiągnięcia , miejsce

Wąbrzeźno dom kultury- "Mój czworonożny przyjaciel" 14.10.2014r

 

wojewódzki konkurs fotograficzny

 

 

II miejsce -  A. Balcerek

 

 

"Moje pejzaże-piękno ziemi kujawsko-pomorskiej"- Urząd Marszałkowski Toruń - 25.10.2014r

wojewódzki konkurs plastyczno-fotograficzny

 

wyróżnienie 

I. Wojtuszkiewicz

 

"Oblicza przyjaźni"
ZS nr 33 Bydgoszcz  14.11.2014r

 

międzyszkolny konkurs plastyczny

 

I miejsce- I. Wojtuszkiewicz

 

"Zapobiegamy pożarom"-  zarząd główny związku ochotniczych straży pożarnych". 19.11.2014r

 

ogólnopolski konkurs plastyczny

 

I miejsce -W. Madurajski,

II miejsce -I. Kulesza,

III miejsce- K. Kropkowski

 

Konkurs na ułożenie zwrotki dodatkowej do wybranej kolędy. grudzień 2014 r.

 

konkurs gminny

 

I miejsce- B. Orłowska

 

Szlakiem Pomników Przyrody

 

konkurs wojewódzki

 

III miejsce- D. Koniarski

 

Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
MGOK Koronowo grudzień 2014 r.

konkurs gminny


I miejsce -kat. Gimnazjum
I- II-III gimnazjum

wyróżnienie -kat. Szkoła Podstawowa -M. Leśniak

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

I półroczu roku szkolnego 2012/2013

Szkoła Podstawowa

 

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs ekologiczny

" Śmiecioludki"

14. 09. 2012 r.

E. Rutkowska

G. Talarek

I miejsce kl. I-II gimnazjum

II miejsce kl. III gimnazjum i

 I ZSZ

III miejsce  kl. I-III szkoła podstawowa

 

wystawa w sali nr 7, wyniki , zdjęcia- strona internetowa szkoły

2

Konkurs plastyczny

" Sprzątamy świat"

17.09. 2012r.

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I miejsce - Janusz Leśniak

II miejsce - Julia Sobczyk

III miejsce - Marek Leśniak

sprawozdanie , prace wyeksponowane na gazetce świetlicowej

3.

Konkurs plastyczno-techniczny

" Święty Mikołaj"

12.12. 2012 r.

G. Talarek

J. Mazurkiewicz

D. Płaczkowska

wyróżnienia: Remigiusz Grabiec, Marek Leśniak, 

Julia Sobczyk,

Jakub Tomaszewski

sprawozdanie , prace wyeksponowane na gazetce świetlicowej

4.

Konkurs ekologiczny

" Chrońmy przyrodę"

październik 2012 r.

E. Rutkowska

wszystkie klasy wyróżnione

sprawozdanie

5.

Konkurs

" Najciekawsza laurka dla nauczyciela"

październik 2012r.

E. Drozdowska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - Magdalena Schab

II miejsce - Aleksandra Tatar

III miejsce - Robert Nowicki

sprawozdanie, prace wywieszone na gazetce szkolnej

6.

Konkurs czytelniczy

"Zostań czytelnikiem listopada".

A. Wajnert

I miejsce - Aleksandra Urban

sprawozdanie, ocena bardzo dobra z języka polskiego

7.

Konkurs języka obcego klubu europejskiego

" Moja rodzina"

12.11. 2012 r.

M. Piasek

 

I miejsce - Janusz Leśniak

II miejsce - Kacper Pająkowski

III miejsce - Jakub Tomaszewski

sprawozdanie

8.

Konkurs języka obcego klubu europejskiego

" Moja hobby"

26.11 2012 r.

M. Piasek

I miejsce - Jagoda Sydorów

II miejsce - Aleksandra Urban

III miejsce - Mateusz Rutkowski

sprawozdanie

 

Konkursy pozaszkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1.

Konkurs fotograficzny "Piękno zjawisk atmosferycznych"

 

Konkurs plastyczny

" Zielona energia, energią przyszłości"

 

Konkursy zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

26. 09.2012 r. - wręczenie nagród laureatom

 

III miejsce

 

 

wyróżnienie

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Grzybowski

 

Ilona Wojtuszkiewicz

 

Kamil Leśniak

 

Dominik Koniarski

 

 

 

 

 

dyplomy, wyróżnienia, informacje w kronice szkolnej

2.

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs recytatorski Tuchola "Strofy o późnym lecie" 25.10.2012r.

III miejsce

 

wyróżnienia

Jagoda Sydorów

 

Remigiusz Grabiec, Aleksandra Urban, Grażyna Krajniewska, Robert Nowicki, Kamil Leśniak

sprawozdanie, zdjęcia

3.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Fundację "Wiatrak" w Bydgoszczy

"O środowisko dbamy, wodę oszczędzamy"

listopad 2012 r.

wyróżnienia

Janusz Leśniak, Marek Leśniak, Dominik Koniarski, Mikołaj Grzybowski, Aleksandra Tatar

sprawozdanie, dyplomy

4

Wojewódzki konkurs turystyczno- krajobrazowy "Mój region-  miejsce które warto zwiedzić" Włocławek

12.12. 2012 r.

wyróżnienia

Mateusz Adamowicz

Kamil Leśniak

sprawozdanie, dyplomy

5.

Konkurs  Tesco dla szkół

-listopad grudzień 2012 r.

 2 minutowy film" Zdrowo najedzeni"- 19-23 listopad 2012 r. konkurs na gazetkę szkolną "Zdrowo najedzeni"- 26-30 listopad 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzoną Fraszkę- 3-7 grudzień 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzone Mikołajki

 

 

Certyfikat

" Tesco dla szkół"

 

-

uczestnicy  konkursu:

Marek Leśniak, Janusz Leśniak, Alan Wojtalewicz, Ilona Wojtuszkiewicz, Adam Chojnowski, Aleksandra Urban, Jagoda Sydorów, Aleksandra Tatar, Helena Cieślak, Małgorzata Nijak, Remigiusz Grabiec, Roman Leśniak

informacje na stronie internetowej szkoły, film

 "Zdrowo najedzeni", informacje w  kronice szkolnej, zdjęcia gazetki szkolnej "Zdrowo najedzeni" 

6.

Konkurs na szopkę bożonarodzeniową. MGOK w Koronowie

grudzień 2012r.

wyróżnienie

uczniowie grupy edukacyjno-terapeutycznej szkoły podstawowej

wyróżnienie

7.

Jarmark adwentowy, konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Przysiek grudzień 2012r.

 

-

 

 

uczestnicy konkursu:

grupa edukacyjno-terapeutyczna gimnazjum

sprawozdanie

 

8.

Konkurs plastyczny " Mój ulubiony wierszyk logopedyczny"

styczeń 2013 r.

Zespół Szkół Szymany

w oczekiwaniu na wyniki

 

Aleksandra Urban

 

 

-

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

 I półroczu roku szkolnego 2012/2013

Gimnazjum

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs ekologiczny

" Śmiecioludki"

14. 09. 2012 r.

E. Rutkowska

G. Talarek

I miejsce kl. I-II gimnazjum

II miejsce kl. III gimnazjum i

 I ZSZ

III miejsce  kl. I-III szkoła podstawowa

wystawa w sali nr 7, wyniki , zdjęcia- strona internetowa szkoły

2.

Konkurs czytelniczy

"Zostań czytelnikiem listopada".

A. Wajnert

I miejsce - Aleksandra Urban

sprawozdanie,

ocena bardzo dobra z języka polskiego

3.

Konkurs plastyczny

 " Barwy Jesieni"

listopad 2012 r.

E. Rutkowska

J. Mazurkiewicz

 

I miejsce - Mikołaj Grzybowski

II miejsce - Aleksandra Tatar

III miejsce - Jakub Pankanin

sprawozdanie , prace wyeksponowane na  gazetce  w sali nr 7

4.

Konkurs

" Najciekawsza laurka dla nauczyciela"

październik 2012r.

E. Drozdowska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - Magdalena Schab

II miejsce - Aleksandra Tatar

III miejsce - Robert Nowicki

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce szkolnej

 

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

 

1.

 

Konkurs fotograficzny "Piękno zjawisk atmosferycznych"

 

Konkurs plastyczny

" Zielona energia, energią przyszłości"

 

Konkursy zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

26. 09.2012 r. - wręczenie nagród laureatom

III miejsce

 

wyróżnienie

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Grzybowski

 

Ilona Wojtuszkiewicz

 

Kamil Leśniak

 

Dominik Koniarski

 

 

 

 

 

dyplomy, wyróżnienia, informacje w kronice szkolnej

2.

Konkurs recytatorski Tuchola "Strofy o późnym lecie" 25.10.2012r.

III miejsce

 

wyróżnienia

Jagoda Sydorów

 

Remigiusz Grabiec, Aleksandra Urban, Grażyna Krajniewska, Robert Nowicki, Kamil Leśniak

dyplomy, zdjęcia

3.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Fundację "Wiatrak" w Bydgoszczy

"O środowisko dbamy, wodę oszczędzamy"

listopad 2012 r.

wyróżnienia

Janusz Leśniak, Marek Leśniak, Dominik Koniarski, Mikołaj Grzybowski, Aleksandra Tatar

sprawozdanie, dyplomy

4.

Konkurs  Tesco dla szkół

-listopad, grudzień 2012 r.

 2 minutowy film "Zdrowo najedzeni"- 19-23 listopad 2012 r. konkurs na gazetkę szkolną "Zdrowo najedzeni"- 26-30 listopad 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzoną Fraszkę- 3-7 grudzień 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzone Mikołajki

Certyfikat "

Tesco dla szkół"

 

 

uczestnicy  konkursu:

Marek Leśniak, Janusz Leśniak, Alan Wojtalewicz, Ilona Wojtuszkiewicz, Adam Chojnowski, Aleksandra Urban, Jagoda Sydorów, Aleksandra Tatar, Helena Cieślak, Małgorzata Nijak, Remigiusz Grabiec, Roman Leśniak

informacje na stronie internetowej szkoły, film

 "Zdrowo najedzeni", informacje w  kronice szkolnej, zdjęcia gazetki szkolnej "Zdrowo najedzeni" 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki konkurs turystyczno- krajobrazowy "Mój region-  miejsce które warto zwiedzić" Włocławek

12.12. 2012 r.

wyróżnienia

Mateusz Adamowicz

Kamil Leśniak

sprawozdanie, dyplomy

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

I półroczu roku szkolnego 2012/2013

Zasadnicza szkoła Zawodowa ,Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs ekologiczny

" Śmiecioludki"

14. 09. 2012 r.

E. Rutkowska

G. Talarek

I miejsce kl. I-II gimnazjum

II miejsce kl. III gimnazjum i

 I ZSZ

III miejsce  kl. I-III szkoła podstawowa

Wystawa w sali nr 7, wyniki , zdjęcia- strona szkoły

2.

Konkurs " Najciekawsza laurka dla nauczyciela"

październik 2012r.

E. Drozdowska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - Magdalena Schab

II miejsce - Aleksandra Tatar

III miejsce - Robert Nowicki

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce szkolnej

3.

Konkurs czytelniczy

"Zostań czytelnikiem listopada".

A. Wajnert

I miejsce - Aleksandra Urban

dyplom, sprawozdanie

4.

Konkurs o Aids

grudzień 2012 r.

 

E. Rutkowska

I miejsce - P. Cieślak

II miejsce- P. Siekierska

III miejsce -S. Janek

sprawozdanie

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs fotograficzny "Piękno zjawisk atmosferycznych"

 

Konkurs plastyczny

" Zielona energia, energią przyszłości"

 

Konkursy zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

26. 09.2012 r. - wręczenie nagród laureatom

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Grzybowski

 

Ilona Wojtuszkiewicz

 

Kamil Leśniak

 

Dominik Koniarski

 

 

 

 

 

dyplomy, wyróżnienia, informacje w kronice szkolnej

2.

Konkurs recytatorski Tuchola "Strofy o późnym lecie" 25.10.2012r.

III miejsce

 

wyróżnienia

Jagoda Sydorów

 

Remigiusz Grabiec, Aleksandra Urban, Grażyna Krajniewska, Robert Nowicki, Kamil Leśniak

dyplomy, zdjęcia

3.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Fundację "Wiatrak" w Bydgoszczy

"O środowisko dbamy, wodę oszczędzamy"

listopad 2012 r.

wyróżnienia

Janusz Leśniak, Marek Leśniak, Dominik Koniarski, Mikołaj Grzybowski, Aleksandra Tatar

sprawozdanie, dyplomy

4.

Konkurs  Tesco dla szkół

-listopad, grudzień 2012 r.

 2 minutowy film"Zdrowo najedzeni"- 19-23 listopad 2012 r. konkurs na gazetkę szkolną "Zdrowo najedzeni"- 26-30 listopad 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzoną Fraszkę- 3-7 grudzień 2012 r. konkurs na Zdrowo Najedzone Mikołajki

 

Certyfikat" Tesco dla szkół"

 

 

 

uczestnicy  konkursu:

Marek Leśniak, Janusz Leśniak, Alan Wojtalewicz, Ilona Wojtuszkiewicz, Adam Chojnowski, Aleksandra Urban, Jagoda Sydorów, Aleksandra Tatar, Helena Cieślak, Małgorzata Nijak, Remigiusz Grabiec, Roman Leśniak

informacje na stronie internetowej szkoły, film

 "Zdrowo najedzeni", informacje w  kronice szkolnej, zdjęcia gazetki szkolnej "Zdrowo najedzeni"

5.

Wojewódzki konkurs turystyczno- krajobrazowy "Mój region-  miejsce które warto zwiedzić" Włocławek

12.12. 2012 r.

wyróżnienia

Mateusz Adamowicz

Kamil Leśniak

wyróżnienia

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

II półroczu roku szkolnego 2012/2013

Szkoła Podstawowa

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs przyrodniczy "Czy wiesz jakie to zwierzę"?

18. 02. 2013 r.

( konkurs przeniesiony z I semestru)

G. Talarek

I miejsce - M. Pawlik

II miejsce -W. Polcyn

III miejsce- R. Rusak

 

 

 

Wystawa prac sala nr 7, sprawozdanie

2.

Konkurs przyrodniczy "Zwierzę domowe".

30 .01. 2013r.

G. Talarek

I miejsce - R.Leśniak

II miejsce -J. Sydorów

III miejsce- I. Wojtuszkiewicz

wystawa prac sala nr 7, sprawozdanie

3.

Konkurs plastyczny

" Sporty Zimowe"

05.02.2013 r.

G. Talarek

J. Mazurkiewicz

I miejsce - M. Leśniak

II miejsce -G. Hensel

III miejsce- J. Leśniak

wystawa prac świetlica szkolna , sprawozdanie

4.

Konkurs czytelniczy

" Baśnie Andersena- mój ulubiony bohater".

27.02.2013 r.

A. Wajnert

B. Drozdowska

 

Klasa IV, V, VI

uczniowie otrzymali oceny bardzo dobre z języka polskiego, sprawozdanie

5.

Konkurs plastyczny

"150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego"

26.03 2013r

 

G. Filarska

T. Strąk

I miejsce- I Wojtuszkiewicz

II miejsc-J. Tomaszewski

III miejsce- K. Kropkowski

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce ściennej w sali nr 8

6.

Konkurs plastyczny "Zdrowe serca bicie"

11.04.2013 r.

G. Talarek

I miejsce - I Kulesza

II miejsce -

E. Kopeć, G. Krajniewska

III miejsce- K. Kropkowski

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce ściennej w sali nr 11, zdjęcia

7.

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

11.04.2013 r.

E. Molczyk

I miejsce - P. Kołodziejak

II miejsce -A. Urban

III miejsce- uczniowie klasy III gimnazjum

prace uczniów wywieszone na  gazetce  szkolnej, sprawozdanie, dyplomy

8.

Konkurs

"Najciekawszy strój karnawałowy"

 

Opiekunowie SU

I miejsce- P. Badźmierowski

II miejsce- M. Nowakowski , J. Sobczyk

III miejsce- A. Wojtalewicz, K. Pająkowski

zdjęcia, sprawozdanie

9.

Konkurs "Wybory miss"

Dzień kobiet

Opiekunowie SU

J. Mazurkiewicz

 

Miss szkoły i Miss publiczności- E. Kopeć

 I Vice-Miss J. Sydorów

II Vice Miss J. Sobczyk

sprawozdanie, zdjęcia

10

Dzień wiosny

E. Rutkowska

G. Talarek

wyróżnieni uczniowie wszystkich klas

sprawozdanie

11.

Konkurs przyrodniczy

Dzień Ziemi

"Ziemia moim domem"

22-26.04.2013 r.

 

 

Najpiękniejszy strój ekologiczny

E. Rutkowska

G. Talarek

 

 

I miejsce- kl. II gimnazjum

II miejsce - gimnazjum gr. edukacyjno- terapeutyczna

III miejsce kl. IV -VI.

 

I miejsce - K. Kropkowski

Wyróżnienia: A. Tatar , N. Malach

wystawa prac w świetlicy szkolnej , zdjęcia, informacja w kronice szkolnej i na stronie internetowej szkoły

 

 

12.

Konkurs zdrowotny

"Zdrowe zęby, zdrowy uśmiech".

 

G. Talarek

I miejsce - Jagoda Sydorów

II miejsce- Mateusz Rutkowski

III miejsce- Patryk Lewczyk

Sprawozdanie, prace wywieszone w sali nr 7

13

Konkurs matematyczny

" "Mistrz rachowania"

15.05.2013 r.

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

I miejsce -J. Sydorów

II miejsce - R. Leśniak

III miejsce- M. Rutkowski

sprawozdanie, dyplomy

14.

Konkurs matematyczno- plastyczny

" Matematyka w życiu codziennym".

 

 

 

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - kl. IV-VI  J. Sydorów, N. Malach, I. Wojtuszkiewicz, A. Urban

II miejsce-  kl. II g

II I miejsce IV-VI- P. Lewczyk, M. Rutkowski, R.  Leśniak

 

Dyplomy sprawozdania

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

 

1.

 

Konkurs międzyszkolny

SOSW Nr 1Grudziądz

"Zimowy pejzaż"

08. 02. 2013r.

III miejsce

K. Leśniak, I. Wojtuszkiewicz, A. Chojnowski, M. Tomaszewski, A. Lemańczyk, D. Koniarski, J. Pankanin, A. Tatar, J. Sydorów, R. Leśniak, A. Urban, D. Wilczewski

dyplom, sprawozdanie,

2.

Konkurs plastyczno- techniczny

" Najciekawsze jajko wielkanocne"

marzec 2013 r.

wyróżnienie

A. Tatar

wyróżnienie, sprawozdanie, artykuł w gazecie lokalnej, informacje na stronie szkoły i w kronice szkolnej, zdjęcia

3

Zespół Szkół Nr. 33 Specjalnych  w Bydgoszczy " Wiosna w moim mieście"

19.04.2013 r.

 I  miejsce

III miejsce

 

 

 

K. Leśniak

M. Nowakowski

 

 

sprawozdanie , dyplom,

4.

Gminny konkurs

" stroik wielkanocny" MGOK Koronowo

wyróżnienie

grupa edukacyjno terapeutyczna szkoła podstawowa

wyróżnienie, sprawozdanie

5.

Konkurs pt .

" Chrońmy przyrodę - jesteśmy jej częścią" SP w Lipnikach oraz Nadleśnictwo Dąbrowa i Osie

08.04.2013r.

 

 

 

 

 

-

J. Leśniak

Ilona Wojtuszkiewicz

 

 

 

 

 

 

-

6

Wojewódzki konkurs Informatyczny" Mistrz grafiki komputerowej"

05. 2013 r.

 

 

Wyróżnienie

Mateusz Pawlik

sprawozdanie

 

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

II półroczu  roku szkolnego 2012/2013

 

Gimnazjum

 

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs plastyczny "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę".

07.01.2013 r.

E. Rutkowska

I miejsce- I. Kulesza

II miejsce- A. Tatar

III miejsce- K. Kropkowski , M. Grzybowski

sprawozdanie , dyplomy

2.

 

Konkurs przyrodniczy

" Co to jest zdrowe odżywianie"?

05.02.2013 r.

E. Rutkowska

 

 

I. Kulesza

K. Kropkowski

wyróżnienia, sprawozdanie

3.

Konkurs

"Najciekawszy strój karnawałowy"

 

Opiekunowie SU

I miejsce- P. Badzimirowski

II miejsce- M. Nowakowski , J. Sobczyk

III miejsce- A. Wojtalewicz, K. Pająkowski

 

zdjęcia, sprawozdanie

4.

Konkurs "Wybory miss"

Dzień kobiet

08.03.2013 r.

Opiekunowie SU ,

J. Mazurkiewicz

 

Miss szkoły i Miss publiczności- E. Kopeć

 I Vice-Miss J. Sydorów

II Vice Miss J. Sobczyk

sprawozdanie, zdjęcia

5.

Konkurs plastyczny

"150 rocznica wybuchu Powstania Styczniowego"

26.03 2013r

 

G. Filarska

T. Strąk

I miejsce- I Wojtuszkiewicz

II miejsc-J. Tomaszewski

III miejsce- K. Kropkowski

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce ściennej w sali nr 8

6.

Konkurs plastyczny "Zdrowe serca bicie"

11.04.2013 r.

G. Talarek

I miejsce - I Kulesza

II miejsce -

E. Kopeć, G. Krajniewska

III miejsce- K. Kropkowski

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce ściennej w sali nr 11, zdjęcia

7.

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

11.04.2013 r.

E. Molczyk

I miejsce - P. Kołodziejak

II miejsce -A. Urban

III miejsce- uczniowie klasy III gimnazjum

prace uczniów wywieszone na  gazetce  szkolnej, sprawozdanie, dyplomy

8.

Konkurs matematyczny

" "Mistrz rachowania"

15.05.2013 r.

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

I miejsce -E. Kopeć

II miejsce - K. Leśniak

III miejsce- M. Tomaszewski

sprawozdanie, dyplomy

9.

Dzień wiosny

E. Rutkowska

G. Talarek

wyróżnieni uczniowie wszystkich klas

sprawozdanie

10.

Konkurs przyrodniczy

Dzień Ziemi

 

"Ziemia moim domem"

22-26.04.2013 r.

 

 

 

 

 

Najpiękniejszy strój ekologiczny

E. Rutkowska

G. Talarek

 

 

 

 

 

I miejsce- kl. II gimnazjum

II miejsce - gimnazjum gr. edukacyjno- terapeutyczna

III miejsce kl. IV -VI.

 

I miejsce - K. Kropkowski

Wyróżnienia: A. Tatar , N. Malach

 

 

 

Wystawa prac w świetlicy szkolnej , zdjęcia, informacja w kronice szkolnej i na stronie internetowej szkoły

 

 

11.

Konkurs matematyczno- plastyczny" Matematyka w życiu codziennym".

Maj 2013 r

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - kl. IV-VI  J. Sydorówj, N. Malach, I. Wojtuszkiewicz, A. Urban

II miejsce-  kl. II g

II I miejsce 4-6-P. Lewczyk, M. Rutkowski, R.  Leśniak

 

Dyplomy sprawozdania

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

 

1.

 

Konkurs międzyszkolny

SOSW Nr 1Grudziądz

"Zimowy pejzaż"

08. 02. 2013r.

III miejsce

K. Leśniak, I. Wojtuszkiewicz, A. Chojnowski, M. Tomaszewski, A. Lemańczyk, D. Koniarski, J. Pankanin, A. Tatar, J. Sydorów, R. Leśniak, A. Urban, D. Wilczewski

dyplom, sprawozdanie,

2.

Konkurs plastyczno- techniczny

" Najciekawsze jajko wielkanocne"

marzec 2013 r.

wyróżnienie

A. Tatar

wyróżnienie, sprawozdanie, artykuł w gazecie lokalnej, informacje na stronie szkoły i w kronice szkolnej, zdjęcia

3

Zespół Szkół Nr. 33 Specjalnych  w Bydgoszczy " Wiosna w moim mieście"

19.04.2013 r.

 I  miejsce

III miejsce

 

 

 

K. Leśniak

M. Nowakowski

 

 

sprawozdanie , dyplom,

4.

IV edycja konkursu geograficzno - ekologicznego " Nasza Planeta" w Żninie 21.05.2013r.  

I miejsce

Zespół szkół w Koronowie: Ewelina Kopeć Grażyna Krajniewska , Aleksandra  Tatar

 

Sprawozdanie, dyplomy,

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych w

II półroczu roku szkolnego 2012/2013

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

 

Konkursy szkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

 

Konkurs

"Najciekawszy strój karnawałowy"

07.02.2012 r.

Opiekunowie SU

I miejsce- P. Badzimirowski

II miejsce- M. Nowakowski , J. Sobczyk

III miejsce- A. Wojtalewicz, K. Pająkowski

zdjęcia, sprawozdanie

2.

Konkurs "Wybory miss"

Dzień kobiet

08.03.2013 r.

 

 

 

Opiekunowie SU ,

J. Mazurkiewicz

 

Miss szkoły i Miss publiczności- E. Kopeć

 I Vice-Miss J. Sydorów

II Vice Miss J. Sobczyk

sprawozdanie, zdjęcia

3.

Czy znasz ten owoc?

 

E. Rutkowska

I miejsce - D. Kulesza

II miejsce -  D. Żyża

III miejsce - A. Matusik

sprawozdanie

4.

Dzień wiosny

E. Rutkowska

G. Talarek

wyróżnieni uczniowie wszystkich klas

sprawozdanie

5.

Konkurs plastyczny "Zdrowe serca bicie"

11.04.2013 r.

G. Talarek

I miejsce - I Kulesza

II miejsce -

E. Kopeć, G. Krajniewska

III miejsce- K. Kropkowski

sprawozdanie, prace wyeksponowane na gazetce ściennej w sali nr 11, zdjęcia

6.

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

11.04.2013 r.

 

E. Molczyk

I miejsce - P. Kołodziejak

II miejsce -A. Urban

III miejsce- uczniowie klasy III gimnazjum

prace uczniów wywieszone na  gazetce  szkolnej, sprawozdanie, dyplomy

7.

Konkurs przyrodniczy

Dzień Ziemi

 

"Ziemia moim domem"

22-26.04.2013 r.

 

 

 

 

 

Najpiękniejszy strój ekologiczny

E. Rutkowska

G. Talarek

 

 

 

 

 

I miejsce- kl. II gimnazjum

II miejsce - gimnazjum gr. edukacyjno- terapeutyczna

III miejsce kl. IV -VI.

 

I miejsce - K. Kropkowski

Wyróżnienia: A. Tatar, N. Malach

 

 

 

Wystawa prac w świetlicy szkolnej , zdjęcia, informacja w kronice szkolnej i na stronie internetowej szkoły

 

 

8.

Konkurs matematyczny

 "Mistrz rachowania"

15.05.2013 r.

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

I miejsce -P. Cieślak, M. Schab

II miejsce - P. Nijak

sprawozdanie, dyplomy

9.

Konkurs matematyczno- plastyczny "Matematyka w życiu codziennym"

17.05. 2013

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

G. Filarska

C. Rudnicka

I miejsce - kl. IV-VI  J. Sydorów, N. Malach, I. Wojtuszkiewicz, A. Urban

II miejsce-  kl. II g

II I miejsce IV-VI- P. Lewczyk, M. Rutkowski, R.  Leśniak

 

Dyplomy sprawozdania

 

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

 

1.

Konkurs plastyczno- techniczny

" Najciekawsze jajko wielkanocne"

marzec 2013 r.

wyróżnienie

A. Tatar

wyróżnienie, sprawozdanie,

2.

Konkurs międzyszkolny

SOSW Nr 1Grudziądz

"Zimowy pejzaż"

08. 02. 2013r.

III miejsce

K. Leśniak, I. Wojtuszkiewicz, A. Chojnowski, M. Tomaszewski, A. Lemańczyk, D. Koniarski, J. Pankanin, A. Tatar, J. Sydorów, R. Leśniak, A. Urban, D. Wilczewski

dyplom, sprawozdanie,

3.

 

Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych  w Bydgoszczy " Wiosna w moim mieście"

19.04.2013 r.

 I   miejsce

III miejsce

 

 

 

K. Leśniak

M. Nowakowski

 

 

sprawozdanie , dyplom,

4.

Inowrocław Zespół szkół im. M. Kotańskiego II Międzyszkolny konkurs wokalny "Dostrzeż mnie" Pod hasłem "Jesteśmy dziećmi świata" 28.05.2013 r.

 

II miejsce

 

III miejsce

Patrycja Cieślak ,

 

Helena Cieślak

 

sprawozdanie, dyplomy

 

Sprawozdanie z konkursów przeprowadzonych 

w roku szkolnym 2011/2012

Szkoła Podstawowa

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Uczestnicy

Zwycięzcy

1.

Konkurs plastyczny pt. „Barwy Jesieni”

październik 2011r.

J. Skórzewska

J. Mazurkiewicz

klasa I-III Sp

klasa IV-VI Sp

I miejsce-R. Leśniak

II miejsce-I. Wojtuszkiewicz

III miejsce-M. Adamowicz

2.

Konkurs plastyczny pt. „Marzenia młodego Europejczyka”

listopad 2011r.

M. Piasek

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-M. Schab

II miejsce-A. Urban

III miejsce-J. Leśniak

3.

Konkurs plastyczny pt. „Portret Piłsudskiego”

listopad 2011r.

J. Mazurkiewicz

J. Skórzewska

Szkoła Podstawowa Gimnazjum

I miejsce-J. Pankanin

II miejsce-A. Urban

III-R. Leśniak

4.

Konkurs humanistyczny pt. „Zostań czytelnikiem listopada”

listopad 2011r.

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

A. Tatar

5.

Konkurs na najsmaczniejszą sałatkę

listopad 2011r.

E. Rutkowska

 

wszyscy uczniowie

 

 

Wszystkie klasy nagrodzono

6.

Szkolny konkurs Antynikotynowy

listopad 2011r.

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-IIIG

II miejsce- PP

III miejsce-GET G

7.

Konkurs plastyczny pt. „Najładniejsza kartka świąteczna”

grudzień 2011r.

J. Mazurkiewicz

J. Skórzewska

wszyscy uczniowie

I miejsce-P. Cieślak

II miejsce-I. Kulesza

III miejsce-J. Leśniak

8.

Konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę (stroik świąteczny)

grudzień 2011r.

E. Molczyk

Wszyscy uczniowie

 

Nagrodzono wszystkie klasy

9.

Konkurs na „Najładniejszy kalendarz adwentowy”

grudzień 2011r.

E. Molczyk

 

klasa IV-VI Sp

 

cała klasa nagrodzona ocenami z religii

10.

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

marzec 2012r.

 

E. Molczyk

 

Szkoła Podstawowa Gimnazjum

I miejsce-M. Adamowicz

II miejsce-A. Urban

III miejsce- J. Kulesza

11.

Konkurs z okazji Powitania Wiosny pt. „Pani Wiosna”

marzec 2012r.

 

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-I-III Sp

II miejsce-III G

III miejsce-I-II G

12.

Konkurs na najładniejsze życzenia wielkanocne

kwiecień 2012r.

J. Skórzewska

J. Mazurkiewicz

I-III Sp

 

 

 

cała klasa została nagrodzona

13.

Konkurs na najładniejszą sałatkę warzywną

kwiecień 2012r.

 

C. Rudnicka

 

Grupy edukacyjno-terapeutyczne

I miejsce-GET Sp

II miejsce-PP

III miejsce-GET G

14.

 

 

 

Konkurs plastyczny pt. „Ziemia cudowną planetą”

kwiecień 2012r.

 

E. Rutkowska

G. Talarek

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-GET G

II miejsce-III G

III miejsce- PP

15.

Konkurs pt. „Zostań czytelnikiem maja”

maj 2012r.

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

A. Urban

16.

 

 

 

 

Konkurs plastyczny pt. „Moje ojczyste barwy narodowe”

maj 2012r.

 

A. Wajnert

G. Filarska

 

 

 

klasa I-III Sp

 

 

 

 

wszyscy uczniowie klasy nagrodzeni oceną bardzo dobrą

 

 

17.

 

 

 

 

Konkurs matematyczno-przyrodniczy

maj 2012r.

 

M. Chmarzyńska E. Drozdowska

 

 

 

szkoła podstawowa

 

 

 

 

I miejsce-D. Koniarski

II miejsce-A. Tatar

III-M. Żakowski

 

18.

Konkurs matematyczny pt. „Mistrz rachowania”

maj 2012r.

M. Chmarzyńska

E. Drozdowska

szkoła podstawowa

I miejsce-D. Dembek

II miejsce-D. Koniarski

III miejsce-M. Żakowski

19.

Konkurs z okazji „Dnia Unii Europejskiej”-plakat w formie flagi narodowej

maj 2012r.

 

M. Piasek

wszyscy uczniowie

I miejsce-IV-VI SP, III G

20.

Konkurs muzyczny pt. „Mini Playback Show”

maj 2012r.

 

D. Kozańska, wychowawcy

wszystkie klasy

I miejsce-PP

 

III miejsce-GET G

21.

Rozstrzygnięcie konkursu:

- klasa roku

- uczeń roku

- mistrz frekwencji

czerwiec 2012r.

SU

wszyscy uczniowie

 

 

 

Klasa roku-II G, I Zaw.

Uczeń roku-Magdalena Schab

Mistrz frekwencji-Anna Matusik

22.

Konkurs recytatorski pt. „Znamy wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima”

czerwiec 2012r.

B. Drozdowska

G. Talarek

A. Wajnert

 

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

I miejsce-A. Urban

II miejsce-Mateusz Żakowski

III miejsce-Jakub Pankanin, Robert Nowicki

23.

Konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do wiersza Lokomotywa”

B. Drozdowska

G. Talarek

A. Wajnert

Wszyscy uczniowie

I miejsce-J. Pankanin

II miejsce-I. Kulesza, K. Kropkowski

III miejsce-I. Wojtuszkiewicz

 

Konkursy pozaszkolne 

 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Organizatorzy

1.

VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Strofy o późnym lecie”

październik 2011r.

II miejsce

Aleksandra Urban

SOSW Tuchola

G. Filarska

G. Talarek

2.

Konkurs plastyczny pt. „Witaj Święty Mikołaju”

grudzień 2011r.

wyróżnienie

Roman Leśniak

 

ZS nr 33 Bydgoszcz

G. Filarska

3.

Konkurs plastyczny „Mistrzostwa Europy w piłce nożnej”

maj 2012r.

I miejsce

 

I-III Sp 

I-II G

MGOK w Koronowie

G. Filarska

4.

Międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „Zwierzę - mój przyjaciel”

marzec 2012r.

II miejsce

wyróżnienie

Ilona Wojtuszkiewicz

Adam Leśniak

ZSS Bydgoszcz

G. Filarska

G. Talarek

5.

Konkurs fotograficzny  pt. „Piękno zjawisk atmosferycznych”

czerwiec 2012r.

nierozstrzygnięty

Udział wzięła Ilona Wojtuszkiewicz

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

E. Rutkowska

G. Filarska

6.

Konkurs plastyczny  pt. „Zielona energia - energią przyszłości”

czerwiec 2012r.

nierozstrzygnięty

Udział wzięła: A. Urban, D. Koniarski, J. Pankanin, R. Leśniak

 

 

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

E. Rutkowska

G. Filarska

 

 

Gimnazjum

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Uczestnicy

Zwycięzcy

1.

Konkurs plastyczny pt. „Marzenia młodego Europejczyka”

listopad 2011r.

M. Piasek

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-M. Schab

II miejsce-A. Urban

III miejsce-J. Leśniak

2.

Konkurs plastyczny pt. „Portret Piłsudskiego”

listopad 2011r.

J. Mazurkiewicz

J. Skórzewska

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

I miejsce-J. Pankanin

II miejsce-A. Urban

III miejsce-R. Leśniak

3.

Konkurs humanistyczny pt. „Zostań czytelnikiem listopada”

listopad 2011r.

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

Aleksandra Tatar

4.

Konkurs na najsmaczniejszą sałatkę

listopad 2011r.

E. Rutkowska

 

wszyscy uczniowie

 

 

Wszystkie klasy nagrodzono

5.

Szkolny konkurs Antynikotynowy

listopad 2011r.

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-IIIG

II miejsce- PP

III miejsce-GET G

6.

Konkurs plastyczny pt. „Najładniejsza kartka świąteczna”

grudzień 2011r.

J. Mazurkiewicz

J. Skórzewska

wszyscy uczniowie

I miejsce-P. Cieślak

II miejsce-I. Kulesza

III miejsce-J. Leśniak

7.

Konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę (stroik świąteczny)

grudzień 2011r.

E. Molczyk

Wszyscy uczniowie

 

Nagrodzono wszystkie klasy

 

8.

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

marzec 2012r.

 

 

 

E. Molczyk

 

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

I miejsce-I. Kulesza

II miejsce-A. Bagniewski

III miejsce-A. Wielgosz

9.

Konkurs z okazji Powitania Wiosny pt. „Pani Wiosna”

marzec 2012r.

 

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-I-III Sp

II miejsce-III G

III miejsce-I-II G

10.

Konkurs na najładniejszą sałatkę warzywną

kwiecień 2012r.

 

C. Rudnicka

 

Grupy edukacyjno-terapeutyczne

I miejsce-GET Sp

II miejsce-PP

III miejsce-GET G

11.

 

 

 

Konkurs plastyczny pt. „Ziemia cudowną planetą”

kwiecień 2012r.

 

E. Rutkowska

G. Talarek

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-GET G

II miejsce-III G

III miejsce- PP

12.

Konkurs pt. „Zostań czytelnikiem maja”

maj 2012r.

 

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

A. Urban

13.

Konkurs z okazji Dnia Unii Europejskiej”-plakat w formie flagi narodowej

maj 2012r.

 

M. Piasek

wszyscy uczniowie

I miejsce-IV-VI SP, III G

14.

Konkurs matematyczno-przyrodniczy

maj 2012r.

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

gimnazjum

 

 

I miejsce- Patrycja Cieślak

II miejsce-Magdalena Schab

III miejsce-Grażyna Krajniewska

15.

 

 

 

 

 

 

Konkurs muzyczny pt. „Mini Playback Show”

maj 2012r.

 

 

 

D. Kozańska, wychowawcy

 

 

 

 

 

wszystkie klasy

 

 

 

 

 

 

I miejsce-PP

II miejsce-I Zaw.

III miejsce-GET G

 

 

 

 

16.

 

 

 

 

 

Konkurs matematyczny pt. „Mistrz rachowania”

maj 2012r.

M. Chmarzyńska E. Drozdowska

 

 

 

gimnazjum

I miejsce-Magdalena Schab

II miejsce-Patrycja Cieślak

III miejsce-Kamil Leśniak

17.

Rozstrzygnięcie konkursu:

- klasa roku

- uczeń roku

- mistrz frekwencji

czerwiec 2012r.

SU

wszyscy uczniowie

 

 

 

Klasa roku-II G, I Zaw.

Uczeń roku-Magdalena Schab

Mistrz frekwencji-Anna Matusik

18.

Konkurs recytatorski pt. „Wiersze Brzechwy i Tuwima”

czerwiec 2012r.

B. Drozdowska

G. Talarek

A. Wajnert

 

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

I miejsce-A. Urban

II miejsce-Mateusz Żakowski

III miejsce-Jakub Pankanin, Robert Nowicki

19.

Konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do wiersza Lokomotywa”

B. Drozdowska

G. Talarek

A. Wajnert

Wszyscy uczniowie

I miejsce-J. Pankanin

II miejsce-I. Kulesza, K. Kropkowski

III miejsce-I. Wojtuszkiewicz

 

Konkursy pozaszkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Organizatorzy

1.

Konkurs plastyczny pt. „Witaj Święty Mikołaju”

grudzień 2011r.

wyróżnienia

Marta Malak

Ireneusz Kulesza

Dawid Kulesza

ZS nr 33 Bydgoszcz

2.

Konkurs plastyczny pt. „Zwierzę - mój przyjaciel”

marzec 2012r.

wyróżnienia

Dawid Gordon

Ireneusz Kulesza

ZSS Bydgoszcz

G. Filarska

G. Talarek

3.

Konkurs plastyczny „Mistrzostwa Europy w piłce nożnej”

maj 2012r.

I miejsce

 

I-III Sp

I-II G

MGOK w Koronowie

G. Filarska

4.

Konkurs „Żyję zdrowo - zachowuję się wzorowo”

grudzień 2011r.

 I miejsce

Gimnazjum

SOSW Bydgoszcz

E. Rutkowska

5.

Konkurs fotograficzny  pt. „Piękno zjawisk atmosferycznych”

czerwiec 2012r.

nierozstrzygnięty

Udział wzięli : Mikołaj Grzybowski, Kamil Leśniak

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

E. Rutkowska

G. Filarska

6.

Konkurs plastyczny  pt. „Zielona energia - energią przyszłości”

czerwiec 2012r.

nierozstrzygnięty

Udział wziął : Kamil Leśniak

 

 

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

E. Rutkowska

G. Filarska

 

7.

Konkurs wojewódzki pt. „Mistrz Grafiki Komputerowej”

maj 2012r.

wyróżnienie

 

Mikołaj Grzybowski

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

K. Żubik

8.

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

czerwiec 2012r.

II miejsce

Magdalena Schab

Zespół Szkół nr 31

Bydgoszcz

 

Szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Uczestnicy

Zwycięzcy

1.

Konkurs plastyczny pt. „Marzenia młodego Europejczyka”

listopad 2011r.

M. Piasek

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-M. Schab

II miejsce-A. Urban

III miejsce-J. Leśniak

2.

Konkurs humanistyczny pt. Zostań czytelnikiem listopada”

listopad 2011r.

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

Aleksandra Tatar

3.

Konkurs na najsmaczniejszą sałatkę

listopad 2011r.

E. Rutkowska

 

wszyscy uczniowie

 

 

Wszystkich nagrodzono

4.

Szkolny konkurs Antynikotynowy

listopad 2011r.

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-IIIG

II miejsce- PP

III miejsce-GET G

5.

Konkurs plastyczny pt. „Najładniejsza kartka świąteczna”

grudzień 2011r.

J. Mazurkiewicz

J. Skórzewska

wszyscy uczniowie

I miejsce-P. Cieślak

II miejsce-I. Kulesza

III miejsce-J. Leśniak

6.

Konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę (stroik świąteczny)

grudzień 2011r.

E. Molczyk

Wszyscy uczniowie

 

Nagrodzono wszystkie klasy

7.

Konkurs z okazji Powitania Wiosny pt. „Pani Wiosna”

marzec 2012r.

 

E. Rutkowska

wszyscy uczniowie

 

 

 

I miejsce-I-III Sp

II miejsce-III G

III miejsce-I-II G

8.

Konkurs na najładniejszą sałatkę warzywną

kwiecień 2012r.

 

C. Rudnicka

 

Grupy edukacyjno-terapeutyczne

I miejsce-GET Sp

II miejsce-PP

III miejsce-GET G

9.

 

 

 

Konkurs plastyczny pt. „Ziemia cudowną planetą”

kwiecień 2012r.

 

E. Rutkowska

G. Talarek

wszyscy uczniowie

 

I miejsce-GET G

II miejsce-III G

III miejsce- PP

10.

Konkurs pt. „Zostań czytelnikiem maja”

maj 2012r.

A. Wajnert

wszyscy uczniowie

A. Urban

11.

Konkurs z okazji Dnia Unii Europejskiej”-plakat w formie flagi narodowej

maj 2012r.

 

M. Piasek

wszyscy uczniowie

I miejsce-IV-VI SP, III G

12.

Konkurs muzyczny pt. „Mini Playback Show”

maj 2012r.

 

D. Kozańska, wychowawcy

wszystkie klasy

I miejsce-PP

 

III miejsce-GET G

13.

Rozstrzygnięcie konkursu:

- klasa roku

- uczeń roku

- mistrz frekwencji

czerwiec 2012r.

E. Rutkowska

G. Filarska

wszyscy uczniowie

 

 

 

Klasa roku-II G, I Zaw.

Uczeń roku-Magdalena Schab

Mistrz frekwencji-Anna Matusik

14.

Konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do wiersza Lokomotywa”

B. Drozdowska

G. Talarek

A. Wajnert

Wszyscy uczniowie

I miejsce-J. Pankanin

II miejsce-I. Kulesza, K. Kropkowski

III miejsce-I. Wojtuszkiewicz

 

Konkursy pozaszkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Organizatorzy

1.

Konkurs „Żyję zdrowo - zachowuję się wzorowo”

grudzień 2011r.

 I miejsce

Gimnazjum

Szkoła Zawodowa

SOSW Bydgoszcz

E. Rutkowska

2.

Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Przysposabiających do Pracy pt. „Tradycje świąteczno-noworoczne”

grudzień 2011r.

wyróżnienia

Dawid Żyża

Anna Matusik

Przemysław Kołodziejak

SOSW Bydgoszcz

 

G. Filarska

3.

 

 

 

 

 

Konkurs Międzyszkolny - I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Zdrowiu pt. „ Jedz owoce bądź zdrów”

czerwiec 2012r.

V miejsce

 

PP

C. Rudnicka

E. Rutkowska

J. Mazurkiewicz

4.

Konkurs geograficzno-ekologiczny pt. „Nasza Planeta”

maj 2012r.

II miejsce

Patrycja Cieślak

Magdalena Schab

 

 

 

Żnin

E. Rutkowska

5.

Konkurs Ekologiczny

pt. „ Przez zielone okulary”

maj 2012r.

 

III miejsce

Dawid Żyża

Dawid Kulesza

Anna Matusik

E. Rutkowska

C. Rudnicka

6.

Konkurs Ekologiczny pt. „W symbiozie z przyrodą” w SOSW Bydgoszcz

maj 2012r.

III miejsce

Dawid Żyża

Oskar Sobel

Anna Nijak

Bydgoszcz

E. Rutkowska

C. Rudnicka

7.

Konkurs o Zdrowiu i AIDS

maj 2012r

I miejsce

Patrycja Cieślak

SOSW Bydgoszcz

E. Rutkowska

                                                                                 

Opracowała:

Grażyna Talarek

Judyta Mazurkiewicz

Sprawozdanie z konkursów szkolnych i pozaszkolnych 

zorganizowanych w roku szkolnym 2013/2014

 

            W roku szkolnym 2013/2014 w Szkole Podstawowej zorganizowano 12 konkursów szkolnych i uczestniczono w 5 konkursach pozaszkolnych.

Najwyższe wyniki w konkursach pozaszkolnych uzyskali uczniowie :

- II miejsce J. Tomaszewski , III miejsce M. Nowakowski- konkurs plastyczny zorganizowany przez FR Bus pt. " Kartka Świąteczna",

- I miejsce Ola Urban , II miejsce Jagoda Sydorów oraz wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Strofy o Późnym Lecie"

             W gimnazjum  odbyło się 9 konkursów szkolnych i 4 konkursy pozaszkolne

- I miejsce zdobyła klasa I gimnazjum w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

            W dwóch konkursach pozaszkolnych wyróżnienie otrzymał Jakub Pankanin tj. Konkurs plastyczny pt. "Obrazki przez Pana Tuwima wierszem pisane",  oraz konkurs recytatorski "Strofy o Późnym Lecie"

            Uczniowie  Zasadniczej Szkole Zawodowej i w Przysposabiającej do Pracy brali udział w 7 konkursach szkolnych i 2 konkursach pozaszkolnych.

- Dawid Gordon uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobył I miejsce w konkursie plastyczny zorganizowanym przez FR- BUS pt. " Kartka świąteczna,

-  III miejsce zdobyli uczniowie Krzysztof Kropkowski , Daniel Orłowski Patrycja Kapała i Aleksandra Wielgosz w konkursie wiedzowym "Wędrówki po Polsce".

G. Talarek, J. Mazurkiewicz, E. Molczyk

 

Zestawienie  konkursów przeprowadzonych w I półroczu roku szkolnego 2013/2014

Szkoła Podstawowa

W I półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

Barwy jesieni

Październik 2013

 

G.Talarek, E.Rutkowska

Im.-Wojtuszkiewicz I

IIm.- Lesniak M.

IIIm.-Leśniak R.,Rutkowski M.

IV m.-Pająkowski G.

 

plakaty

2

Chronimy przyrodę

Październik 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

III m. cała klasa

plakat

3

Zdrowo jem – zdrowo żyję

Listopad 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

I m. kl.I-III

II m.kl.IV-VI

Folder o zdrowym odżywianiu

4

Konkurs wiedzowy o zdrowiu

Listopad 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

Im-Sydorów, Urban

IVm-Rutkowski,Pawlik,Koralewski

 

5

Zostań czytelnikiem listopada

listopad 2013

A. Wajnert

J. Sydorów

 

6

Tuwim malowany

listopad 2013

D. Daczkowska

A. Wajnert

IV-VI- II miejsce

GET-SP- III miejsce

Plakaty, informacje na stronie szkoły

7

Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej

Styczeń 2014

E. Molczyk

W czasie trwania

Prace plastyczne

8

Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

październik 2013

 

D. Płaczkowska

P. Sieradzka

J. Sobczyk

R. Leśniak

Tytuł wzorowego pieszego

9

Konkurs "Wspomnienia z wakacji"

Wrzesień 2013

D. Płaczkowska

P. Sieradzka

K. Bona

J. Sobczyk

R. Rusak

A. Urban

Dyplomy za udział

10

Konkurs "Najładniejszy stroik jesienny"

Wrzesień 2013

G. Talarek

J. Mazurkiewicz

C. Rudnicka

II m - GET SP

Dyplomy, prace uczniów

11

Konkurs "Kim chciałbym zostać w przyszłości?"

Styczeń 2014

G. Talarek

J. Mazurkiewicz

C. Rudnicka

III m. - GET SP

Dyplomy, prace plastyczne uczniów

12.

Konkurs szkolny

" Maska karnawałowa"

Styczeń 2014

I miejsce 

II miejsce 

III miejsce 

wyróżnienie

M. Leśniak

J. Sydorów

M. Szczelaszczyk

J. Sobczyk

Dyplomy, prace uczniów

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1

Konkurs plastyczny "Zapobiegamy pożarom"

Listpopad 2013

 

.........................

 

...........................

Prace uczniów

2.

Konkurs ogólnopolski "Śniadaniowa klasa"

Listopad 2013

 

 

 

.........................

Uczniowie biorący udział: G. Hensel, J. Sobczyk, A. Wojtalewicz, M. Leśniak, M. Leśniak, M. Szczelaszczyk, R. Grabiec

Album ze zdjęciami, kalendarz na rok 2014.

3.

Konkurs plastyczny (FR Bus)

" Kartka świąteczna"

Grudzień 2013

II miejsce

III miejsce

Jakub Tomaszewski

Michał Nowakowski

Kupony do sieci sklepów Empik

4.

Konkurs plastyczny "Obrazki przez Pana Tuwima wierszem pisane"

Październik 2013

........................

...........................

.........................

5.

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Strofy o Późnym Lecie"

Tuchola

Październik 2013r

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Ola Urban

Jagoda Sydorów

Natalia Malach

Dyplomy, Upominki- przybory szkolne

Gimnazjum

W I półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

Barwy jesieni

Październik 2013

G.Talarek, E.Rutkowska

Kl III

plakaty

2

Chronimy przyrodę

Październik 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

I m.-e.-t.; II m.- kl.I i II oraz III

plakat

3

Zdrowo jem – zdrowo żyję

Listopad 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

I m. GET Gim., II m. -kl. III Gim.

Folder o zdrowym odżywianiu

4

Zdrowo jem – zdrowo żyję

Listopad 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

II m.-J. Pankanin, A. Lemańczyk

IIIm.- M. Żakowski

Konkurs wiedzowy

5

Zostań czytelnikiem listopada

Listopad 2013

A. Wajnert

Zwycięzca ( tabela- konkursy dla SP)

 

6

Tuwim malowany

Listopad 2103

D. Daczkowska

A. Wajnert

GET G - I miejsce

Plakaty, informacja i zdjęcia na stronie  szkoły

7

Konkurs wiedzy związany z rocznicą odzyskania niepodległości

Listopad 2013

A. Wajnert

Robert Nowicki kl. II G

Test

8

Chronimy przyrodę

Październik 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

I miejsce - GET GIM.

II miejsce - I-II Gim., III Gim.

Plakat

9

Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

październik 2013

 

D. Płaczkowska

P. Sieradzka

M. Tomaszewski

Tytuł wzorowego pieszego

 

Konkursy pozaszkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1

Konkurs plastyczny (FR Bus)

" Kartka świąteczna"

Grudzień 2013

 

 

 

..............................

 

 

 

..............................

Kupony do sieci sklepów Empik

2

Konkurs "Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa

"

Grudzień 2013

I miejsce

I-II Gim.

Nagrody, dyplomy

3

Konkurs plastyczny "Obrazki przez Pana Tuwima wierszem pisane"

Październik 2013

Wyróżnienie

J. Pankanin

Dyplom

 

 

 

 

 

4.

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Strofy o Późnym Lecie

Tuchola

Październik 2013r

wyróżnienie

J. Pankanin

Dyplom, Upominki- przybory szkolne

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

W I półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

Konkurs pt. ,,Sprzątamy Świat”

Wrzesień 2013

G.Talarek E.Rutkowska

---------------------

Plakaty, łańcuch śmieciowy

2

Konkurs wiedzy o AIDS

październik

E.Rutkowska

G. Krajniewska

test

3

,,Zdrowo jem - zdrowo żyję”

Listopad 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

PDP-Cała klasa-I m.

kl II zaw.-II m.

folder

4

Zostań czytelnikiem listopada

Listopad 2013

A. Wajnert

______________

 

5.

Konkurs wiedzy związany z rocznicą odzyskania niepodległości

Listopad 2014

A. Wajnert

________________

test

6

Tuwim malowany

Listopad 2013

D. Daczkowska

A. Wajnert

PdP- wyróżnienie

Plakat, informacja na stronie szkoły

7

Chronimy przyrodę

Październik 2013

G.Talarek

E.Rutkowska

I m. - szkoła PP

Plakat


Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1

Wędrówki po Polsce

III miejsce

K. Kropkowski, D. Orłowski, P. Kapała, A. Wielgosz

Dyplom, nagrody rzeczowe

2

Konkurs plastyczny (FR Bus)

" Kartka świąteczna"

Grudzień 2013

I  miejsce

D. Gordon

Kupony do sieci sklepów Empik

 

 

Zestawienie  konkursów przeprowadzonych w II półroczu roku szkolnego 2013/2014

 

Szkoła Podstawowa

W II półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Tradycje wielkanocne w Niemczech

M.Piasek

kl. I-III (I m.-A. Wojtalewicz, II-G.Hensel, III-M.Szczelaszczyk)

kl. IV-VI( I m- J.Sydorów,II-I.Wojtalewicz,III-N.Malach)

Dyplomy, nagrody rzeczowe

2.

"Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej"

E. Molczyk

I- I.Wojtuszkiewicz kl.V

II - J. Sydorów kl. VI

III- K.Pająkowski kl.IV

Dyplomy,

nagrody rzeczowe

3.

"Jan Paweł II - naszym świętym"

E. Molczyk

II-I.Wojtuszkiewicz klV

Wyr.-N.Malach klV

Dyplomy,

nagrody rzeczowe

4.

"Bezpieczna droga do szkoły"

D. Płaczkowska, P. Sieradzka

Tytuł wzorowego pieszego:

I-III - M. Leśniak

IV-VI - R. Rusak

Dyplomy, nagrody rzeczowe

5.

"Koronowo moje miasto"

D. Płaczkowska, P. Sieradzka

Tytuł najlepszego znawcy Koronowa:

I-III - J. Sobczyk

IV-VI - M. Rutkowski

Dyplomy

6.

"Bezpiecznie korzystam z komputera , internetu"

K. Żubik

E. Drozdowska

III - R. Rusak

Dyplomy

7.

"Mistrz rachowania"

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

G. Filarska

I - M. Leśniak

II - M. Szczelaszczyk

III - G. Hensel

I - J. Sydorów

II - I. Wojtuszkiewicz

III - M. Wojtuszkiewicz

Dyplomy, drobne upominki

8.

"Moja szkoła"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

III - P. Szuchnicki

Dyplomy

9.

"Zdrowy styl życia"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

II - J. Tomaszewski

Dyplomy

10.

"Mój wymarzony dom"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

III - W. Proch

Dyplomy

11.

"Mój ulubiony bohater"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

II - P. Szuchnicki

Dyplomy

12.

"Zieleni się ..."

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

III - J. Tomaszewski

Dyplomy

13.

"Klasa Roku", "Uczeń Roku", "Mistrz frekwencji"

"Wzór do naśladowania"

G. Talarek

M. Chmarzyńska

A. Wajnert

E. Molczyk

Klasa VI

J. Sydorów

M. Leśniak

J. Sydorów

Dyplomy

14.

"Zostań czytelnikiem kwietnia"

A. Wajnert

I. Wojtuszkiewicz

Dyplom

15.

"Ilustracje do książek K. Makuszyńskiego"

A. Wajnert

B. Drozdowska

Klasa IV-VI

Oceny bardzo dobre z j. polskiego

16.

"Zwiastuny wiosny"

E. Rutkowska

G.Talarek

II -GET Sp

Dyplomy

17.

"Listy do Ziemi"

E. Rutkowska

G.Talarek

I - klasa IV-VI

Dyplomy

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1.

Konkurs z języka niemieckiego” Kluge Eule” w ZSS nr 31 w Bydgoszczy

II

Ilona Wojtuszkiewicz, Aleksandra Urban, Jagoda Sydorów

Dyplomy, nagrody rzeczowe

2.

"Dialogi Jezusa w Ewangelii Janowej"-etap diecezjalny w Chojnicach

I

M. Leśniak

M. Leśniak

K. Bona

Dyplomy, nagrody rzeczowe, inf. na stronie www.parafialapiszewo, wystawa prac w Bazylice Ścięcia Jana Chrzciciela w Chojnicach

3.

Wojewódzki konkurs plastyczny" Woda źródłem życia "

maj 2014 r

W trakcie rozwiązania

...............................

..............................

4.

Wojewódzki konkurs plastyczny" Szlakiem pomników przyrody"

maj 2014r

W trakcie rozwiązania

...............................

..............................

 

Gimnazjum

 

W II półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1

"Jan Paweł II - naszym świętym"

E. Molczyk

I - J. Pankanin kl. II g

III - M. Tomaszewski kl. II g

Dyplomy, nagrody rzeczowe

2

Konkurs wiedzy nt. życia i posługi papieża błogosławionego Jana Pawła II

E. Molczyk

 I - D. Urban kl. III g

Dyplomy, nagrody rzeczowe

3

"Bezpieczna droga do szkoły"

D. Płaczkowska, P. Sieradzka

Tytuł wzorowego pieszego:

M. Tomaszewski

Dyplomy, nagrody rzeczowe

4

"Koronowo moje miasto"

D. Płaczkowska, P. Sieradzka

Tytuł najlepszego znawcy Koronowa:

M. Tomaszewski

Dyplomy

5

"Bezpiecznie korzystam z komputera , internetu"

K. Żubik

E. Drozdowska

I- P. Lewczyk

II- M. Tomaszewski wyróżnienia :M. Grzybowski, M. Adamowicz

Dyplomy

6

"Mistrz rachowania"

E. Drozdowska

M. Chmarzyńska

G. Filarska

I - R. Durczak

II- D. Koniarski

III- A. Tatar

Dyplomy, drobne upominki

7

"Moja szkoła"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

II J. Kulesza

Dyplomy

8

"Zdrowy styl życia"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I - W. Madurajski

Dyplomy

9

"Mój wymarzony dom"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

II- P. Boniek

Dyplomy

10

"Mój ulubiony bohater"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I - Ł.Zmudziejewski

Dyplomy

11

"Zieleni się ..."

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

II- J. Kulesza

Dyplomy

12

"Klasa Roku", "Uczeń Roku", "Mistrz frekwencji"

"Wzór do naśladowania"

G. Talarek

M. Chmarzyńska

A. Wajnert

E. Molczyk

 

Dyplomy

13

"Zostań czytelnikiem kwietnia"

Kwiecień 2014r

A. Wajnert

......................

.....................

14

"Ilustracje do książek K. Makuszyńskiego"

Kwiecień 2014 r.

A. Wajnert

B. Drozdowska

............................

.........................

15

Konkurs ortograficzny i wiedzy ogólnej

T. Strąk

I- A. Tatar, J. Drygalski

II- R. Durczak, M. Tomaszewski

III- D. Konarski, M. Żakowski

Albumy do zdjęć oraz przybory szkolne

16

Konkurs matematyczno- przyrodniczy

E. Drozdowska

G. Talarek

I - J. Sydorów

II- R. Rusak

III- A. Urban

Dyplomy

17

"Zwiastuny wiosny"

E. Rutkowska

G.Talarek

I - GET gimnazjum

Dyplomy

18

"Listy do Ziemi"

E. Rutkowska

G.Talarek

II - J. Pankanin

III - A. Tatar, R. Durczak

Dyplomy

Konkursy pozaszkolne 

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1

Wojewódzki konkurs plastyczny" Woda źródłem życia "

maj 2014 r

W trakcie rozwiązania

...............................

..............................

2

Wojewódzki konkurs plastyczny" Szlakiem pomników przyrody"

maj 2014r

W trakcie rozwiązania

...............................

..............................

3

Wojewódzki konkurs fotograficzny" Mój magiczny Toruń" maj 2014r

I miejsce

J. Pankanin

Dyplom, nagrody rzeczowe

 

Zasadnicza szkoła Zawodowa

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

W II półroczu roku szkolnego  2013/2014 odbyły się następujące konkursy:

Konkursy szkolne  

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizatorzy

Laureaci

Dowody realizacji

1.

Konkurs wiedzy nt. życia i posługi papieża błogosławionego Jana Pawła II

E. Molczyk

I - H. Cieślak kl. IIIz

I- S. Janek kl. III z

Dyplomy, nagrody rzeczowe

2.

"Moja szkoła"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I - D. Kulesza

Dyplomy

3.

"Zdrowy styl życia"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

III - M. Malak

Dyplomy

4.

"Mój wymarzony dom"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I - I. Kulesza

Dyplomy

5.

"Mój ulubiony bohater"

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

III - O. Sobel

Dyplomy

6.

"Zieleni się ..."

C. Rudnicka

J. Mazurkiewicz

G. Talarek

I - I. Kulesza

Dyplomy

7.

"Klasa Roku",

 "Uczeń Roku", "Mistrz frekwencji"

"Wzór do naśladowania"

G. Talarek

M. Chmarzyńska

A. Wajnert

E. Molczyk

P. Siekierska

Dyplomy

8.

"Zwiastuny wiosny"

E. Rutkowska

G.Talarek

III PdP

Dyplomy

 

Konkursy pozaszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

 

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dowody realizacji

1

Wojewódzki konkurs plastyczny" Woda źródłem życia "

maj 2014 r

W trakcie rozwiązania

...............................

..............................

2

Wojewódzki konkurs plastyczny" Szlakiem pomników przyrody"

maj 2014r

W trakcie rozwiązania

...............................

............................

..

3.

"Mistrz klawiatury" W Karnowie

IV miejsce

K. Kropkowski

D. Gordon

A. Wielgosz

Dyplomy. drobne upominki

4.

"Przez zielone okulary - bądźmy dla siebie mili" w Żninie

IV miejsce

A. Wielgosz

K. Kropkowski

D. Gordon

Dyplomy, drobne upominki

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Koronowie
    ul. Sobieskiego 16
    86-010 Koronowo
  • 052-38-22-929

Galeria zdjęć