Magda Piasek

Witam na mojej stronie!

Jestem nauczycielem języka niemieckiego, którego uczę w klasach I-III, IV-VI szkoły podstawowej, I-II, III gimnazjum oraz I i II zasadniczej szkoły zawodowej. W swej codziennej pracy staram się rozwijać zainteresowania uczniów nauką języka niemieckiego, zachęcam ich do poznawania kultury i tradycji naszych zachodnich sąsiadów.

Motywacją do dalszej pracy są sukcesy odnoszone przez uczniów. Jednym z ostatnich jest zajęcie II miejsca przez uczennice klasy IV-VI w międzyszkolnym konkursie z języka niemieckiego w ZSS nr 31 w Bydgoszczy.

W swej pracy pełnię także, a może przede wszystkim, funkcję wychowawcy klasy I-II gimnazjum. Posiadamy własną pracownię klasową, o którą dbamy i staramy się w niej stworzyć miły klimat.

Sala: nr 8
Telefon: ----