MENU

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Celina Rudnicka

Witam na mojej stronie!

      Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem pracy. Prowadzę zajęcia w klasie I, II i III Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Moi wychowankowie to zespół 10 osobowy w skład którego wchodzą 4 uczennice i 6 uczniów. Grupa tworzy zróżnicowany zespół pod względem wiekowym od 18 roku życia do 23 lat.

      Zajęcia odbywają się w pracowni numer 14, która posiada salę dydaktyczną z mediami, kuchnię wyposażoną w sprzęt AGD i łazienkę. Uczniowie w ramach zajęć dbają o wygląd i estetykę pomieszczeń. Prowadzą kącik przyrodniczy opiekując się żółwiem i rybkami. Wychowankowie na zajęciach mają możliwość rozwijania umiejętności i wiadomości w zakresie lepszego funkcjonowania w życiu dorosłym. Rozwijają swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach kulinarnych, plastyczno – technicznych, przyrodniczych, komputerowych i sportowych. Wykonują prace w ogrodzie szkolnym. Uczestniczą chętnie w różnych konkursach organizowanych w szkole i poza szkołą, zdobywając dyplomy i wyróżnienia.

     Każdego roku grupa uczestniczy w zajęciach „zielonej szkoły”. W czasie pobytu uczniowie integrują się i poznają nowe środowisko, uczą się zaradności życiowej i poprawnej formy spędzania wolnego czasu.

                  

     W ramach zajęć uczniowie uczestniczą w wycieczkach szkolnych, wyjściach do kina, restauracji, kawiarni. Mają możliwość poznania pracy ludzi w różnych zawodach, nabywają nowych umiejętności oraz możliwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Wychowankowie organizują spotkania z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Koronowie celem integracji.

Kontakt

Sala: nr 14
Email: ----
Telefon: ----

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Koronowie
    ul. Sobieskiego 16
    86-010 Koronowo
  • Tel./ fax 52-38-22-929
    kom. 508-480-281

Galeria zdjęć