• brak danych

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

w Zespole Szkół w Koronowie,

odbędzie się 25. czerwca.

Dla klas I-VII Szkoły Podstawowej

oraz Grup Edukacyjno- Terapeutycznych o godz. 9.30,

dla klasy VIII Szkoły Podstawowej,

Szkoły Branżowej i Przyspasabiającej do Pracy o godz. 10.00.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, rodzice, którzy przyjdą z dziećmi muszą, pozostać przed budynkiem.

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "LETNIE PODRÓŻE"

Zespół Szkół w Koronowie był organizatorem konkursu zewnętrznego pt. "Letnie Podróże", pod honorowym patronatem Starosty Bydgoskiego. Konkurs skierowany był do uczniów szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy. Z pośród autorów nadesłanych prac zostali wyłonieni zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

• DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka, na uczniów Zespołu Szkół w Koronowie czekało wczoraj wiele atrakcji. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawcy klas postarali się aby ten dzień był wyjątkowy. Panie przygotowały dla wszystkich uczniów własnoręcznie przyrządzoną pizzę. Na deser uczniowie otrzymali lody, a w każdej klasie przygotowany był smaczny poczęstunek. Dzieci mogły tego dnia spędzić czas na wspólnych zabawach sportowych lub grając w gry planszowe. Główną atrakcją były odwiedziny uwielbianych przez dzieci alpak. Każdy mógł pogłaskać i nakarmić te urocze zwierzęta, dowiadując się przy okazji ciekawych informacji na ich temat. Wczorajszego dnia każde chętne dziecko mogło się wcielić w wymarzoną postać za sprawą malowanych buziek. Wszystkim uczniom życzymy jeszcze raz dużo uśmiechu przez cały rok!

• Rozstrzygnięcie konkursu "230 Rocznica Święta 3 Maja"

Nasi uczniowie bardzo licznie wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt. " 230 ROCZNICA ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA", którego organizatorem był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.Wyróżnienie otrzymali Ksawery Boiński z GET 1 SP oraz Marcel Musiał z klasy I SP. Wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

• Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
      • Powiat Bydgoski