Dzień Kobiet

DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZNY 2017

W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ KOBIET (8 marca) oraz DZIEŃ  MĘŻCZYZN (10 marca). Wszystkie panie w dniu swojego święta zaproszone zostały na słodki poczęstunek i herbatę serwowaną przez elegancko ubranych chłopców. Czas umilał im również film o tematyce miłosnej :-) W dniu mężczyzn, panowie zostali ugoszczeni przez dziewczyny, oglądając typowo męskie kino. Wszyscy wyglądali bardzo elegancko. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ MĘŻCZYZNY

SZKOLNE OBCHODY DNIA KOBIET 2016

Z okazji Dnia Kobiet, Samorząd Uczniowski zorganizował dla płci pięknej naszej szkoły "Kawiarenkę na obcasach". Dziewczyny poczuły się tego dnia jak prawdziwe kobiety. Przy kawie, herbacie i rozmaitych słodkościach, miło spędziły czas. Pani Dorota Woźny przeprowadziła prelekcję nt higieny i pielęgnacji ciała, połączoną z pokazem makijażu i manicure.