MENU

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Aktualne wydarzenia Na sportowo O nas w prasie PRACE KLASY I-III Konkursy pozaszkolne Konkursy szkolne GAZETKA SZKOLNA Losy absolwentów "ZIELONA SZKOŁA"

Z życia szkoły

"ZIELONA SZKOŁA"

SPRAWOZDANIE Z „ZIELONEJ SZKOŁY”  

W TERMINIE 05.06 – 10.06.2017 ROKU

NAD MORZEM W UNIEŚCIU

 

W dniach 05.06.–10.06.2017 roku uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Koronowie uczestniczyli w zajęciach „zielonej szkoły’ nad morzem w miejscowości Unieście.

Głównym celem zajęć było zdobycie przez uczniów wiedzy i umiejętności zachowania w nowym środowisku, nieznanym terenie oraz obserwacja okolic nadmorskich, integracja grupy uczestników i doskonalenie komunikacji poprzez organizowanie różnorodnych imprez z wykorzystaniem ćwiczeń i zabaw sportowych. Podczas pobytu uczniowie i opiekunowie zwiedzili pobliskie Mielno, Łazy i płynęli statkiem po jeziorze Jamno. Aktywny wypoczynek połączony z profilaktyką zdrowotną i edukacyjno – ekologiczną sprzyjał do zapoznawania się z bogactwem flory i fauny, co wpłynęło na ich odpowiedzialną postawę i szacunek względem świata roślin  i zwierząt.

 

 

       

 

Więcej zdjęć znajduje się w Albumie  fotograficznym. Zapraszamy do obejrzenia... https://zsskoronowo.edupage.org/album/?eqa=cGhvdG89YWxidW0mYWxicz1hbGJ1bQ%3D%3D

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Koronowie
    ul. Sobieskiego 16
    86-010 Koronowo
  • Tel./ fax 52-38-22-929
    kom. 508-480-281

Galeria zdjęć