Aktualne wydarzenia Na sportowo O nas w prasie Nasze prace Konkursy pozaszkolne Konkursy szkolne GAZETKA SZKOLNA Losy absolwentów "ZIELONA SZKOŁA"

"ZIELONA SZKOŁA"

SPRAWOZDANIE Z „ZIELONEJ SZKOŁY”

W TERMINIE 05.06 – 10.06.2017 ROKU

NAD MORZEM W UNIEŚCIU

W dniach 05.06.–10.06.2017 roku uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Koronowie uczestniczyli w zajęciach „zielonej szkoły’ nad morzem w miejscowości Unieście.

Głównym celem zajęć było zdobycie przez uczniów wiedzy i umiejętności zachowania w nowym środowisku, nieznanym terenie oraz obserwacja okolic nadmorskich, integracja grupy uczestników i doskonalenie komunikacji poprzez organizowanie różnorodnych imprez z wykorzystaniem ćwiczeń i zabaw sportowych. Podczas pobytu uczniowie i opiekunowie zwiedzili pobliskie Mielno, Łazy i płynęli statkiem po jeziorze Jamno. Aktywny wypoczynek połączony z profilaktyką zdrowotną i edukacyjno – ekologiczną sprzyjał do zapoznawania się z bogactwem flory i fauny, co wpłynęło na ich odpowiedzialną postawę i szacunek względem świata roślin  i zwierząt.

Więcej zdjęć znajduje się w Albumie  fotograficznym. Zapraszamy do obejrzenia... https://zsskoronowo.edupage.org/album/?eqa=cGhvdG89YWxidW0mYWxicz1hbGJ1bQ%3D%3D