Projekt "MOJA PRZYSZŁOŚĆ"

ZAJĘCIA UNIJNE I OPROGRAMOWANIE SPECJALSITYCZNE

PROJEKT  pt. „Moja przyszłość”,
 nr RPKP.10.01.02-04-0002/17

REALIZOWANY W SPECJALNEJ SZKOLE  PODSTAWOWEJ NR 3 W KORONOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ W KORONOWIE

Od listopada 2019 roku odbywają się   ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI  DLA KLAS I -III  i   IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

W zajęciach dydaktyczno - wyrównawczych bierze udział 12 uczniów ( 6 ucz. kl. I - III SP, 6 ucz. kl. IV - VI ).

Zaplanowana ilość godzin w projekcie unijnym:

-zajęcia dydaktyczno wyrówanwcze dla las I - III SP - 30 godz.

- zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klas IV - VI - 15 godz.

Głównym założeniem zajęć jest udzielenie pomocy uczniom, którzy nie radzą sobie z rozwiązywaniem zadań i problemów matematycznych. Praca na zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki pomoże uczniom wyrównać nagromadzone braki, rozwinąć samodzielne i logiczne myślenie dzięki wykonywaniu różnych ćwiczeń oraz zastosowaniu zabaw,  gier edukacyjnych, programu multimedialnego i innych środków dydaktycznych.

OPROGRAMOWANIE SPECJALISTYCZNE WYKORZYSTYWANE NA ZAJĘCIACH: