MENU

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Zajęcia pozalekcyjne

Muzyczny Kram

Muzyczny Kram

 

Zespół „Muzyczny Kram” działalność rozpoczął w październiku 1993r. Reprezentuje nasz region  i szkołę na festiwalach oraz przeglądach środowiskowych, ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

 

Zdobył najwyższe nagrody na następujących festiwalach:

 

1994 r. – nagroda KURATORA OŚWIATY w Krakowie na Ogólnopolskim Festiwalu „Bagatelka” – przedstawienie „Zwierzęta na pięciolinii” w Krakowie.

 

1995 r. – I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Bagatelka” w Krakowie za przedstawienie „Przystanek radość”

 

1996 r. – II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Bagatelka” w Krakowie za przedstawienie „Mała szkolna awanturka”

1998 r. – I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form dla dzieci i młodzieży specjalnej troski „Bagatelka” u Mejerów w Poznaniu za przedstawienie „Baśń tęczowa”
 
1999 r. – udział w Międzynarodowym Festiwalu „Powier w siebie” w Oddesie oraz czternastodniowe warsztaty
 
1999 r. – „GRAND PRIX” NA 6 Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla dzieci  i młodzieży  „ Śpiewaj z nami” w kategorii „zespoły wokalno – taneczne” Szczurowa
 
1999 r. – nagroda KURATORA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO na Ogólnopolskim Festiwalu „Parada radości” za przedstawienie „Baśń tęczowa” Suchedniów

2000 r. – I miejsce na 7 Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla dzieci i młodzieży w kategorii „piosenka i ruch” Szczurowa, oraz  I miejsce uczniów: Krystiana Rasza  i Bogumiły Mechlińskiej w kategorii solistów

2001 r. – udział w Drugim Przeglądzie Radości i Uśmiechu „Lajkonik” Kraków – przedstawienie „Bimba jedzie”
 
2002 r. – I miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form Artystycznych Osób Niepełnosprawnych – Brodnica – w kategorii „soliści”
 
2002 r. – I miejsce w I Gminnych Przeglądzie Małych Form Teatralnych o tematyce ekologicznej „Grabina” – Koronowo za przedstawienie „Cały świat cieszy się”
 
2002 r. – III Festiwal Radości i Uśmiechu „Lajkonik” – przedstawienie „Cały świat cieszy się”

2003 r. – I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla dzieci i młodzieży Szczurowa, w kategorii „soliści” dla uczennicy Doroty Cieślak, II miejsce dla uczniów: Bogumiły Mechlińskiej i Damiana Jamnika, oraz III miejsce dla Natalii Rutkowskiej

2003 r. – II miejsce w II Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych o tematyce ekologicznej „Grabina” za przedstawienie „Zielony słoń, zielony las, zielony Świat”
 
2003 r. – udział w I Przeglądzie Piosenki i Tańca „Muzyczne Przymiarki”
 
2003 r. – Wyróżnienie w 9 Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla dzieci i młodzieży w kategorii „teatr” Tarnów za przedstawienie „Zielony słoń, zielony las, zielony świat”
 
2003 r. – udział w IV Festiwali Radości i Uśmiechu „Lajkonik” – przedstawienie „Zielony słoń, zielony las, zielony świat”

2004 r. – II miejsce dla solistów: Natalii Rutkowskiej i Damiana Jamnika w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Szuwarowe szanty”
 
2004r., 2003 r., 2007 r., udział w Europejskich Przeglądach Małych Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych „Terapia śmiechem” – Solec Kujawski

2001 r., 2003 r., 2004 r., - udział solistów w przeglądach „spotkania z piosenką”
 
Od roku 1993 do 2007 r. wystawianie corocznych jasełek bożonarodzeniowych:

„Hej! Kolęda, kolęda”
„Przy wigilijnym stole”
„Podzielmy się wspólnie opłatkiem”
„Był pastuszek bosy”
„Polskie Betlejem „
„Jak Bartek do Betlejem szedł”
„Do Betlejem” i inne

Przedstawienia te były wystawiane w szkole i dla środowiska lokalnego dla przedszkoli, szkół, zakładu poprawczego, domu pomocy społecznej oraz pokazywane w międzyszkolnych przeglądach o tematyce bożonarodzeniowych.

2008 r. – I miejsce dla zespołu „Muzyczny Kram” na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży w kategorii: piosenka i ruch
 
2008 r. – I miejsce – Patrycja Siekierska
II miejsce – Dorota Cieślak
III miejsce – Helena Cieślak w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży
               
2009 r. - II miejsce dla zespołu „Muzyczny Kram” na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży w kategorii: piosenka i ruch
 
2009 r. – GRAND PRIX dla Patrycji Siekierskiej  w XIV Ogólnopolskim Festiwalu  Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół w Koronowie
    ul. Sobieskiego 16
    86-010 Koronowo
  • Tel./ fax 52-38-22-929
    kom. 508-480-281

Galeria zdjęć