• Szkolenie Trening Umiejętności Społecznych

• Kadra naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu „Trening umiejętności społecznych”. Celem szkolenia było doskonalenie umiejętności terapeutycznych przygotowywania osób z diagnozą ze spektrum autyzmu do samodzielnego komunikowania się w sytuacjach zaspokajania potrzeb życiowych, w organizacji czasu wolnego oraz przygotowania do wejścia na rynek pracy. Program szkolenia obejmował następujące zagadnienia:
            •   Treningi umiejętności społecznych – dla kogo?
            •   Specyfika trudności funkcjonowania społecznego osób z diagnozą ze spektrum autyzmu
            • Rola treningów umiejętności społecznych w rozwoju niezależności, w szczególności samodzielnego komunikowania się w sytuacjach zaspokajania potrzeb życiowych, w organizacji czasu wolnego oraz przygotowania do wejścia na rynek pracy;
            •   Programy, scenariusze, organizacja treningów umiejętności społecznych;
            Szkolenie odbyło się w ciekawej formie warsztatów pracy w grupach, opracowywania historyjek treningowych oraz filmów modelowych.

• Hałasomierz

• Wszystkim, którzy wzięli udział w Taleciakowym zbiorze voucherów Lidla serdecznie dziękujemy.

Zebraliśmy ponad 550 talentów, które teraz wymieniliśmy na nagrodę.

Do szkoły dotarła już paczka z hałasomierzem.

• Tłusty Czwartek 2023

• Tłusty Czwartek - czas ucztowania. Z tej okazji Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie świetlicy zorganizowali zabawę karnawałową. Każdy mógł poczęstować się pączkami oraz szybko spalić zgromadzone kalorie podczas zabawy tanecznej i konkursów z nagrodami.

• Walentynki 2023

• Dzień Świętego Walentego - czas okazywania sympatii, przyjaźni i miłości. W naszej szkole nie zapomniano o tym święcie. Z tej okazji Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie świetlicy zorganizowali pocztę walentynkową. Każdy mógł wrzucić własnoręcznie wykonaną kartkę do skrzynki. Uczniowie obdarowali nie tylko kolegów ze szkoły, ale również wszystkich pracowników.