• Sportowo- filmowa noc w szkole

• W dniach 6-7 maja 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Sportowo- Filmową Noc w Szkole. Wzięli w niej udział uczniowie klas gimnazjalnych i zawodowych.  Zgodnie z ustalonym harmonogramem wspólnie wyszliśmy zakupić artykuły spożywcze potrzebne do przygotowania posiłków. Samodzielnie przygotowywaliśmy obiad, kolację i śniadanie. W godzinach wieczornych swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Katarzyna Żubik oraz pani Ewa Rutowska, które z ochotą pomogły nam przygotować pyszne pizze. Uczestniczyliśmy w zajęciach komputerowych, zajęciach fitness, graliśmy w gry planszowe. Po wieczornej toalecie rozpoczęliśmy nocny maraton filmowy, podczas którego cały czas towarzyszyła nam pani dyrektor oraz pani Rutkowska. Około godz. 2:00 udaliśmy się spać do wyznaczonych sal. Po porannej pobudce o godz. 7:00 rozpoczęliśmy wspólne przygotowanie śniadania.  Wszystkie posiłki spożywaliśmy w miłej atmosferze przy jednym stole, co było okazją do integrujących nas rozmów. To niecodzienne spotkanie sprawiło nam niesamowitą frajdę, dlatego bardzo chcemy je powtórzyć!

Uczniowie- uczestnicy „nocki

W imieniu uczestników Sportowo- Filmowej Nocy w Szkole serdecznie dziękujemy Pani Celinie Rudnickiej za pomoc kulinarną oraz Panu Łukaszowi Żubikowi za zorganizowanie łóżek  polowych i dostarczenie ciasta do pizzy.

Organizatorzy:
          Monika Chmarzyńska