17 grudnia 2014 roku przy ulicy Sobieskiego 16 w Koronowie odbyło się spotkanie Przyjaciół Zespołu Szkół. Ta tradycja umożliwia uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz dyrekcji w szczególny sposób podziękować gościom za współpracę, a także bezinteresowną pomoc, chęć dzielenia się z innymi i sprawianie dzieciom oraz młodzieży radości. Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły przygotowane pod kierunkiem pani Danuty Kozańskiej, pani Edyty Molczyk oraz wicedyrektor pani Beaty Drozdowskiej, wprowadziły wszystkich w magię Świąt Bożego Narodzenia, zaś piękne dekoracje dodały występom uroczystego charakteru. Pani dyrektor Katarzyna Żubik podziękowała uczestnikom oraz wszystkim złożyła życzenia, by czas Bożego Narodzenia stał się okazją do miłych spotkań w gronie najbliższych i umacniania wiary w to, co dobre i piękne, by w całym nadchodzącym roku optymizm i pogoda ducha wypełniały każdy dzień, by- jak pisał przed laty Jan Kasprowicz- „Wzajemnie przebaczać winy, Koniec położyć rozterce”. Ksiądz proboszcz Ryszard Hirsz udzielił błogosławieństwa, a symboliczne dzielenie się opłatkiem uczyniło zadość tradycji.
                Goście wzięli udział także w kiermaszu ozdób i wypieków świątecznych przygotowanym przez uczniów szkoły oraz ich rodziców.