Kilka słów o mnie... | Gabinet | Porady | Janusz Korczak | „Cała Polska czyta dzieciom | Symultaniczno - Sekwencyjna Nauka Czytania | Łamańce językowe...kto się odważy? | Planszowe gry logopedyczne | Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Pastyczny | Tydzień Logopedyczny | Witajcie w magicznej krainie baśni | Najpiękniejsze słowa w języku polskim. | Czytanie uczestniczące | Jesienny plakat obrazkami PCS | Wskazówki dla osób jąkających się | Zadania na 2 tygodnie - trudny czas walki z wirusem | Zalecenia profilaktyczne w systemie PECS | Domowe aktywności | Światowy Dzień Autyzmu | Wielkanocna gimnastyka buzi i języka | Wiosenne ćwiczenia artykulatorów | Hymn Polski w obrazkach PCS | O higienie raz jeszcze. Piktogramy. | Międzynarodowy Dzień Rodzin | 100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II | Wakacyjna gimnastyka buzi i języka

Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Pastyczny

Wydawnictwo Komlogo, w listopadzie ogłosiło XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie”.

Celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

Do konkursu zgłosiłam pracę plastyczną uczennicę klasy III J. Spiker.

Niestety uczennica nie zdobyła żadnej nagrody, ale sukcesem był udział w konkursie i praca nad plakatem. Praca plastyczna zawierała ponad 50 słów trudnych logopedycznie. Wykonywanie plakatu było uatrakcyjnieniem zajęć logopedycznych i przyniosło efekty terapeutyczne.

• Tel./ fax 52-38-22-929
    kom. 508-480-281