Grażyna Talarek

Witam na stronie mojej grupy

Jestem nauczycielem z 14-letnim stażem. Od 2012 roku pełnię funkcję  wychowawcy grupy edukacyjno- terapeutycznej 1  szkoły podstawowej. Uczę również przyrody klasy IV.

W pierwszym półroczu czeka nas dużo pracy w celu zintegrowania grupy. Wyznaczone zostały zadania dla każdego ucznia. Nauka prowadzona jest w ramach następujących przedmiotów: funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rozwijające kreatywność , zajęcia rozwijające komunikowanie się, wychowanie fizyczne, religia. Każdy uczeń ma możliwość korzystania z  szerokiej oferty zajęć rewalidacyjnych: usprawnianie technik szkolnych, logopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja, biofeedback, pomoc psychologiczno pedagogiczna. Wspólnie pracujemy  nad stworzeniem życzliwej atmosfery w klasie ,uczymy  się zasad postępowania. Najbardziej cieszą nas uroczystości klasowe związane z przyjęciami urodzinowymi, wspólnie dekorujemy klasę, nakrywamy do stołu, przygotowujemy upominki dla solenizanta.

Urodziny Oliwi i Ksawerego.

Wychowawczyni  razem z grupą udekorowała odświętnie klasę balonami, serpentynami oraz przygotowała moc atrakcji dla swoich podopiecznych. Były prezenty, a także słodki poczęstunek. Dzieci w rytmie skocznych hitów tańczyły oraz bawiły się podczas wspólnych zabaw i konkursów. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej  atmosferze, a dla dzieci był to najfajniejszy dzień w szkole, co widać było po radosnych minach na ich twarzach.

Dzień sałatkowy.

Mikołajki.

Pieczenie pierników.

Przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego .

Gry i zbawy edukacyjne.

Wyjazd do kina do Bydgoszczy.

Sadzenie roślin.

Sala: 17